Piecobiogaz bez Mierzwińskiego

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

Piecobiogaz bez Mierzwińskiego

Postprzez MrNoolan » Pn maja 10, 2010 4:17 pm

Marek Mierzwiński nie poprowadzi siatkarek PIECOBIOGAZU w następnym sezonie. Oficjalne oświadczenie klubu w tej sprawie pojawi się już wkrótce. Umowę z dotychczasowym szkoleniowcem rozwiązano za porozumieniem stron. Mierzwiński do końca maja będzie prowadził treningi z zespołem. Nazwisko nowego szkoleniowca najprawdopodobniej poznamy jeszcze w tym tygodniu. Trenerowi Mierzwińskiemu dziękujemy za rok owocnej pracy, zakończonej awansem do I ligi.

za stroną główną klubu.

Czyżby pierwszy etap roszad przed nowym sezonem? Nasuwa się na myśl wniosek, iż szkoda, że współtwórca awansu do I ligi nie poprowadzi w niej swojej drużyny. Z drugiej strony, może trener dostał ofertę lepszej pracy?
Całość nie wprowadza jednak według mnie oczekiwanej stabilizacji i koncentracji na przygotowaniach do nowego sezonu. Jak będziemy zmieniać trenera co rok to niezbyt kolorowo to widzę..
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: Piecobiogaz bez Mierzwińskiego

Postprzez Silver » Pn maja 10, 2010 8:28 pm

Ja również jestem zdziwiony sytuacją, bo nic tego nie zapowiadało. Pozostaje wierzyć, iż zarząd dysponuje większą wiedzą niż kibice i dlatego takie ruchy.
Silver

Postprzez MrNoolan » Pn maja 10, 2010 9:18 pm

Starając się nie wyciągać pochopnych wniosków, mam jednak pewne wrażenie, że trener Mierzwiński jest delikatnie mówiąc rozgoryczony decyzją zarządu... Zresztą, jeśli ktoś śledzi wielkopolskisport.pl jest tam zamieszczona jego wypowiedź, a zarazem komentarz na ten temat.

To nie pierwsza taka sytuacja w moim życiu. Swego czasu, pracując w Chemiku Police zostałem zwolniony zaraz po tym jak zdobyłem wicemistrzostwo Polski kadetek. Później w Piaście Szczecin zrezygnowano z moich usług tuż po zwycięstwie w mistrzostwach Polski juniorek. Teraz żegnam się z drużyną po awansie. Tak w sporcie czasami bywa

Teraz osobiście, czekam tylko i wyłącznie na merytoryczne, konkretne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji przez zarząd klubu.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez slawcio » Śr maja 12, 2010 7:03 pm

Dla mnie ta cała sytuacja jest "chora" zwolnic trenera i unika podania powodów...chyba ,że ktoś z nazwiskiem i doświadczeniem z najwyższej ligi siatkarskiej jest już nieoficjalnie trenerem KS PIECOBIOGAZ MUROWANA GOŚLINA.
slawcio

Postprzez MrNoolan » Śr maja 12, 2010 9:58 pm

Z jednoznacznymi ocenami wstrzymałbym się do oficjalnego komunikatu klubu, jeśli takowy będzie. Na razie bynajmniej, zakrawa to o ogromne rozczarowanie. Tylko i wyłącznie w wypadku poinformowania nas, że nowym trenerem będzie jakaś ceniona i znana marka na rynku, zrozumiem tę decyzję.
MrNoolan
Site Admin

Postprzez krzychu » Cz maja 13, 2010 4:21 pm

Tylko i wyłącznie w wypadku poinformowania nas, że nowym trenerem będzie jakaś ceniona i znana marka na rynku, zrozumiem tę decyzję.

A ja nie. Żaden poważny klub tak nie robi.
krzychu

Postprzez MrNoolan » Cz maja 13, 2010 9:23 pm

Poważny? Na razie to jesteśmy niepoważni zwalniając współtwórcę awansu do I-ligi. Z założenia jeśli coś zmieniam to po to, żeby było lepsze i sprawniej działało. Czyż nie?
MrNoolan
Site Admin

Postprzez MrNoolan » Pt maja 21, 2010 12:19 pm

No i mamy w końcu jakieś konkrety, potwierdzone informacje. Kandydatem na trenera Piecobiogazu jest pan Jacek Skrok.

Jacek Skrok (ur. 3 września 1956 roku w Radomiu) – polski siatkarz, a po zakończeniu kariery zawodniczej trener i działacz sportowy.

Karierę sportową rozpoczynał w Czarnych Radom. W czasie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był zawodnikiem prowadzonej przez Huberta Wagnera Legii, z którą dwukrotnie wywalczył mistrzostwo kraju i Puchar Polski. Z radomskim WKS-em zdobył dwa brązowe medale (1994, 1995). Ten drugi "krążek" osiągnął jako trener.

W sezonie 2004/2005 był szkoleniowcem powstałego w miejsce Czarnych Jadaru, grającego w I lidze. Jego zespół oparty na wychowankach Wojskowego Klubu Sportowego zajął 4. miejsce w rozgrywkach ligowych. W przerwie sezonowej został trenerem drużyny Ligi Siatkówki Kobiet, BKS-u Stali Bielsko-Biała. Z siatkarkami w 2006 roku zdobył Puchar Polski i zakwalifikował się do europejskich pucharów.

W latach 2007-2008 był dyrektorem sportowym Jadaru Sport uczestniczącego w Polskiej Lidze Siatkówki. Przed sezonem 2008/2009 objął stanowisko pierwszego szkoleniowca drużyny Czarnych Radom. Jego drużyna wywalczyła 2. miejsce w II lidze.

za: wikipedia.org

Myślę, że biografia i osiągnięcia robią wrażenie.
MrNoolan
Site Admin

Postprzez michas » Pt maja 21, 2010 6:05 pm

Na pewno nie jest to krok w tył, zresztą w Murowanej znają się na siatkówce. Znajomości Pana Andrzeja Miciula sięgają całej Polski i jestem przekonany, że przypadkowego człowieka nie weźmie.

Z drugiej strony jednak nadal czekam na oficjalne oświadczenie klubu w sprawie zwolnienia trenera Mierzwińskiego. Choć nieoficjalnie wiadomo, że zarząd bał się iż ów trener może sobie nie poradzić w wyższej klasie to jednak z ciekawością przeczytam oficjalne ogłoszenie.

No i miło, że klub informuje o zainteresowaniu, mimo iż kontrakt nie jest jeszcze podpisany. Kibice lubią byś informowani na bieżąco;) Teraz czekamy na info w temacie nowych zawodniczek;)
michas

Postprzez MrNoolan » Pt maja 21, 2010 10:44 pm

Z tego co wiem, a doszły mnie informacje z dość dobrego źródła - wszystkie nazwiska zawodniczek podanych przez Głos Wielkopolski są blefem. Czekamy więc na konkrety! :)

Z drugiej strony, wracając do tematu trenera. Skoro bali się, iż nie poradzi on sobie w I lidze, mogli od razu na starcie uszykować odpowiednią sumę pieniędzy na konkretne nazwisko, które wg zarządu poradziłoby sobie na stołku trenerskim w I lidze. Taką prowizorką to pachnie trochę. I osobiście żal mi Mierzwińskiego, wręcz współczuje mu, bo "zagrano" z nim bardzo niefajnie.
MrNoolan
Site Admin

Powrót do Klub