KS - Piła

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

KS - Piła

Postprzez MrNoolan » Wt lis 16, 2010 7:13 pm

Nie, żeby robić w tym momencie sensacje i nakręcać się, ale spójrzmy prawdziwe w oczy.. 3 porażka z rzędu - pierwsza z nołnejmami uniwersyteckimi, druga z PTPSem po walce (wybaczamy;) i trzecia to właściwie oddany (!!!) dzisiejszy mecz w Pucharze Polski. Jesteśmy w środku tabeli, połowa meczy za nami, odpadliśmy z pucharów. Nieciekawie to wyglądać zaczyna.. Szumne zapowiedzi szumnymi zapowiedziami,ale.. no właśnie. Osobiście słyszałem dzisiaj już od kolejnej osoby, która chodzi regularnie na mecze i widzi poczynania Piecobiogazu, że pewnego typu "gwiazdorstwo" się chyba zaczęło wkręcać naszym zawodniczkom.. Mecze się raczej same nie wygrają.

Czekamy na Wasze opinie..
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: KS - Piła

Postprzez maciejturek.pl » Wt lis 16, 2010 8:27 pm

Opinii nie będzie póki nie zaprosimy tutaj na forum władze klubu jak i same zawodniczki, które z nami w nowoczesny sposób wymienią swoje zdanie z naszymi.

Ja z kolei słyszałem "Mamy konkretne cele i ambicje... utrzymać się w pierwszej lidze"
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez rav » Wt lis 16, 2010 8:58 pm

Oczywiście nie jestem zadowolony z ostatnich występów naszych dziewczyn, ale nie tragizujmy! Nadal jesteśmy na miejscu premiującym nas do play-off, a to i tak dopiero początek sezonu. Owszem 4 porażki bolą, szczególnie te dwie z Sosnowcem i Krakowem, ale porażka ligowa z Piłą to nie jest żaden wstyd! To również zespół bijący się o PLK, tak więc uważam, że na razie nie ma się za bardzo co spinać, bo to właśnie teraz jest czas na popełnianie błędów, a nie jak zaczną się wspomniane play-off'y.

PS. szkoda tylko odpadnięcia z PP, bo byłaby możliwość już w tym sezonie walczyć z zespołami z PLK, no i trochę martwi styl w jakim dzisiaj polegliśmy..
rav

Postprzez michas » Wt lis 16, 2010 10:23 pm

porażki bolą, szczególnie w takim stylu jak dzisiaj. Nie wiem co siedzi w zespole, ale dzisiaj wydaje mi się że brakowało walki, zawodniczki raczej myślami były gdzie indziej, a nie na meczu. Takie przynajmniej sprawiały wrażenie. Obojętnie czy wygrywały, czy przegrywały nie widziałem w zespole "tego czegoś". Moja opinia jest taka że jakby porówna pojedyncze zawodniczki, to oprócz rozegrania nie mamy wcale słabszego zespołu, no ale to czysto teoretycznie, w praktyce widzieliśmy.

Czego wg mnie brakuje? Zagrywki, kończącego ataku, a przede wszystkim Pauliny Chojnackiej. Chyba nie muszę tłumaczy nikomu dlaczego;) jak wróci to na pewno zrobi różnicę!:)

hmm, no i chyba nie mogę przemilczec Twoich wypowiedzi Macieju.. Jeżeli to co napisałeś jest przemyślane no to.. przemyśl to jeszcze raz! Wygląda to jak post sfrustrowanego 10-latka, który dorwał się do neta. Każesz zawodniczkom i władzom wchodzi na to forum? Mają swoje sprawy, nie wydaje mi się żeby musieli zawracac sobie głowę tym miejscem. Jeżeli chcesz coś od tych ludzi to ich spytaj po prostu w twarz, myślę że chwilę czasu dla Ciebie znajdą.
A co do "Mamy konkretne cele i ambicje... utrzymać się w pierwszej lidze" to radzę uspokoic się, przeanalizowac dokładnie tabelę, system rozgrywek i zastanowic się czy cytowanie takich 'interesujących' słów ma w ogóle sens.

Co do przyszłości jestem jednak pełen optymizmu, wiem że to nie są słabe zawodniczki, teraz trzeba "tylko" zrobi z tego drużynę.
michas

Postprzez maciejturek.pl » Śr lis 17, 2010 6:15 am

michas, proszę zacząć czytać ze zrozumieniem - może to ułatwi sprawę - jeśli nie proszę przeczytaj jeszcze raz.

Jeśli chodzi o zaproszenie zawodniczek i władz klubu to chyba nie muszę powiedzieć, że warto by było gdyby po meczu było wzajemne podziękowanie za doping za grę, a nie jak ostatnio kibice olali zawodniczki i nie zostali po meczu, tak samo wczoraj zawodniczki się nie kwapiły podziękować za doping. Ot tak na przykład...

I chyba zacznę pisać na tym forum skoro moje tematy/posty są usuwane tak od tak, są i nagle ich nie ma.
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez baha » Śr lis 17, 2010 11:08 am

Macieju! Mam jedną prośbę do Ciebie - zajmij się tym, w czym jesteś na prawdę dobry. Biegaj z aparatem i rób fajne zdjęcia cobyśmy mogli nimi oko nacieszyć, a komentowanie różnych spraw zostaw innym osobom, bo w tym dobry nie jesteś.

Powtórzę za przedmówcami - kibice w Murowanej Goślinie dopiero uczą się dopingu, więc normalnym jest, że odbiegają poziomem od kibiców PTPS, którzy dopingują już od kilkunastu lat. Jeśli tego nie rozumiesz, to na jeden mecz zostaw sprzęt foto w domu, przyjdź do sektora kibiców i spróbuj porwać tłum do dopingu - zwrócę honor, jeśli Ci się uda!

Zapraszanie zawodniczek na forum - całe szczęście, że mają na tyle wypełniony czas treningami, że nie znajdą chwili, aby tu wejść - bo niby po co miałyby odpisywać na głosy kibiców, które nie zawsze są przemyślane...?!

Pozdrawiam!
baha

Postprzez rav » Śr lis 17, 2010 4:59 pm

maciejturek.pl napisał(a):warto by było gdyby po meczu było wzajemne podziękowanie za doping za grę, a nie jak ostatnio kibice olali zawodniczki i nie zostali po meczu, tak samo wczoraj zawodniczki się nie kwapiły podziękować za doping. Ot tak na przykład...

I chyba zacznę pisać na tym forum skoro moje tematy/posty są usuwane tak od tak, są i nagle ich nie ma.

W sobotę część kibiców nie została, bo po prostu nie wiedziała, że jest taki zwyczaj. Natomiast wczoraj po podziękowaniu rywalkom, dziewczyny podziękowały również i nam.

Co do usuwania twoich postów z forum, to pewnie chodzi Tobie o temat ogólne zasady dopingu? Jeśli tak, to z tego co wiem nie zostały one usunięte z tego powodu, że komuś nie pasowały. Twoje pomysły (Szkocja) są tam nadal, a zostały usuniete posty aby skrocic do minimum ten temat.
rav

Postprzez MrNoolan » Cz lis 18, 2010 5:26 pm

Nikt nie będzie uskuteczniał syfu na forum to posty nie będą leciały.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez prynt13 » Cz lis 18, 2010 6:36 pm

ostatnie porażki siatkarek dziwią. ostatni mecz we wtorek zostało oddany bez większej walki. na dodatek Piła grała w rezerwowym składzie bez Kosmatki i Archangielskiej. trzeba się zastanowić nad zmianą trenera albo znaleźć złoty środek na nasze problemy.
prynt13

Postprzez michas » Cz lis 18, 2010 8:19 pm

3 porażki i już myślisz nad zmianą trenera? szybko;p dobrze byś się dogadał z Wojciechowskim;) aż tak nie szalejmy;)
michas

Następna strona

Powrót do Klub