Nasze zawodniczki w reprezentacjach.

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

Nasze zawodniczki w reprezentacjach.

Postprzez matm2 » Śr lip 27, 2011 11:54 am

Założyłem ten temat, ponieważ klub powinien pochwalić się, że nasze zawodniczki są w różnych reprezetacjach. Gabriela Jasińska rozgrywa w Mistrzostwach Świata Juniorek 2011 w Peru. Na Mistrzostwach w peruwiańskim mieście Trujillo wystąpiła we wszystkich meczach. W pojedynku z Koreą Południową była zmienniczką Emilii Kajzer. Pojawiła się na boisku w drugim i czwartym secie zapisując na swoim koncie jeden punkt. Drugi mecz, z reprezentacją Stanów Zjednoczonych rozpoczęła na ławce rezerwowych. Weszła w pierwszym secie i została do końca meczu. Zapisała na swoim koncie pięć oczek. Dwa z ataku, dwa blokiem i jeden asem serwisowym. Spotkanie z rówieszniczkami z Belgi rozpoczęła w wyjściowym składzie. Rozegrała trzy sety i zdobyła dwa punkty - blokiem i asem serwisowym. Wygrany mecz z Serbią przesiedziała na ławce rezerwowych. Jednak zaliczyła mały epizod. Dzisiaj wraz z koleżankami gra ze Sborną. Życzę powodzenia :D. Natomiast dwie inne zawodniczki, a mianowicie Aleksandra Trojan i Kinga Zielińska będą brały udział w XXVI Letniej Uniwersjadzie w Chinach. Jest więc czym się chwalić :P
matm2

Re: Nasze zawodniczki w reprezentacjach.

Postprzez matm2 » Pn sie 01, 2011 2:01 pm

Nom Pestka w klasyfikacji "best liberos" zajęła 8 miejsce, a w klasyfikacji "best receiver" (najlepiej przyjmujących) 2 miejsce. Na początku gdy zobaczyłem, że drugą rozgrywającą będzie Gabrysia miałem ogromne obawy. Teraz po MŚJ jestem spokojny o rozegranie. Irka i Gabi świetnie będą się uzupełniać. :D .
matm2

Re: Nasze zawodniczki w reprezentacjach.

Postprzez matm2 » N sie 14, 2011 9:25 pm

W dniu dzisiejszym zmagania rozpoczęły akademickie reprezentacje w Letniej Uniwersjadzie. Podopieczne trenera Rafała Błaszczyka w pierwszym meczu grupy C pokonały 3:0 Kanadę. Kinga Zielińska była zmienniczką i zapisała na swoim koncie 4 oczka. Ola Trojan nie pojawiła się na boisku.

Przed nimi jeszcze grupowe mecze z Francją i Tajwanem. Z Francją jutro (15 sierpnia), a z Tajwanem (16 sierpnia). Myślę, że z Tajwanem mogą być trzy punkty, a z Francją wątpię.
matm2

Powrót do Klub