PIECOBIOGAZ ma konkretne ambicje i cele?

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

PIECOBIOGAZ ma konkretne ambicje i cele?

Postprzez MrNoolan » Śr kwi 21, 2010 10:24 am

Ciut kontrowersyjnie, aczkolwiek może rozpocznie to ciekawą dyskusje.. W Głosie Wielkopolskim opublikowany został artykuł pana Radosława Patroniaka o naszym klubie. Pojawia się w nim dość istotna i bardzo interesująca, myślę, że przede wszystkim dla nas, kibiców - informacja. A mianowicie...

Według niego w przyszłości będzie trzeba rozważać przeniesienie klubu do Poznania, choć warto podkreślić, że Murowana Goślina jest częścią aglomeracji poznańskiej i ściśle współpracuje z władzami stolicy Wielkopolski. - W Poznaniu niepodważalna jest pozycja Lecha, ale to nie znaczy, że nie ma miejsca dla innych dyscyplin i zespołów. Zapotrzebowanie na inną odmianę sportu na pewno się pojawi i szybko się ugruntuje. Szansą na odrodzenie mocnych ekip w grach zespołowych jest stworzenie wielkiego Lecha, złożonego z kilku, a może nawet kilkunastu sekcji, jak to było w latach 80-tych - przekonywał Wiśniewski.

Co wy na to? Opublikowały cały ten fragment ze strony głównej, żeby nie było, że coś jest wyrwane z kontekstu.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: PIECOBIOGAZ ma konkretne ambicje i cele?

Postprzez bronek » Śr kwi 21, 2010 3:20 pm

W Poznaniu mieli już siatkówkę na poziomie ekstraklasy kobiet i nie wiele brakowało a mieli by także męską, ale że nie potrafili tego wykorzystać mają pecha :) a żeby przenieść drużynę stąd do Poznania będzie im ciężko, bo za dwa lata jak już będzie się interesowało naszą drużyną 90% tutejszych mieszkańców nikt się na to nie zgodzi :D
bronek

Postprzez michas » Śr kwi 21, 2010 10:12 pm

w tym już nasza rola żeby wykazać zainteresowanie, czy zaangażowanie w prace klubu, przecież jeśli na mecze będzie chodziło 500 osób i będzie fantastyczna atmosfera, to nikomu coś takiego do głowy nie przyjdzie;)
swoją drogą nie miałbym nic przeciwko żeby już na gali w jakiś sposób zakomunikować Panu Wiśniewskiemu, że dla my nie widzimy takiej opcji;) jakiś hasełko, żeby było krótko, miło, przyjemnie, głośno, ale jednoznaczne nasze stanowisko:) przy okazji pokażemy że nie jest nam to obojętne
Ostatnio edytowano Śr kwi 21, 2010 10:29 pm przez michas, łącznie edytowano 1 raz
michas

Postprzez MrNoolan » Śr kwi 21, 2010 10:20 pm

za dwa lata jak już będzie się interesowało naszą drużyną 90% tutejszych mieszkańców nikt się na to nie zgodzi

Tak, racja. Tylko, że 90% mieszkańcu to jest kilkanaście tysięcy ludzi, którzy na pewno nie zmieszczą się w hali przy Gimnazjum nr 1 :) Poza tym na takie zainteresowanie bym nie liczył. Poznań to duże miasto, większa liczba potencjalnych odbiorców reklamy / kibiców. A i obiekty są tam większe - np. Arena :) Myślę, że musimy pokazać zaangażowanie i przede wszystkim zaznaczyć fakt, że bez Murowanej Gośliny tradycja siatkarska AZS AWF Poznań po prostu by umarła!

ie miałbym nic przeciwko żeby już na gali w jakiś sposób zakomunikować Panu Wojciechowskiemu, że dla my nie widzimy takiej opcji;)

jestem ZA! propozycje?
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez bronek » Cz kwi 22, 2010 3:33 pm

Tylko, że nikt nie będzie wynajmował Areny na mecze Plus Ligi Kobiet bo nie będzie to opłacalne. A z tego co się orientuję, to innej dużej hali nie ma. Bo na tą przy drodze Dembińskiej wejdzie może tysiąc osób, ale nigdy tyle na mecze nie przychodziło ;) a z tymi 90% trochę przesadziłem ;D
bronek

Postprzez michas » Cz kwi 22, 2010 5:24 pm

Bronek,ale tu nie chodzi do końca o konkrety, tylko sam fakt, że takie słowa w ogóle się ukazały. Według mnie przenosiny również nie są możliwe, ale i tak na takie wypowiedzi według mnie powinniśmy my jako kibice reagować, żeby nikomu nie przychodziło do głowy wypowiadać takie slowa, a co dopiero o takim pomyśle myśleć.

Pierwsza propozycja,lecz mam nadzieję, że będzie jeszcze się zmieniala to:
"Bez głupich żartów, Wiśniewski (lub np Sponsorze) bez głupich żartów"
Po czym od razu można coś z murowaną, np proste: "Murowana, Murowana, Murowana, Murowana..."

Jakieś inne pomysły?
michas

Postprzez MrNoolan » Cz kwi 22, 2010 8:57 pm

Może jeszcze dodajmy Panie Sponsorze :D albo "Przepraszamy, ale mamy uwagi..." ;)
Robię burzę mózgów, co jeszcze można by było rzucić...

Hmm...

a może wprost, aczkolwiek nie wskazując na Pana Wiśniewskiego "Żadnych przenosin! Sponsorzy żadnych przenosin!" i "Nasze miasto i nasz klub! Hej! Hej!"

a jak nas wkutwią to się zrobi akcję na szybko, rzuci na prostokątne szmatę na inaugurację napis o zabarwieniu retorycznym "Kto uratował siatkówkę w Poznaniu?" :)
MrNoolan
Site Admin

Postprzez kris » Cz kwi 22, 2010 9:01 pm

Ja bym sie tym artykulem nie podniecal. Napisal go poznański dziennikarz, do gazety ukazujacej sie w Poznaniu i tam majacej najwiecej czytelnikow, stad trzeba na to brac poprawke. A nowa hala (jak powstanie) zapelni sie do ostatniego miejsca :) pieknym dopingiem i nikomu do glowy niemadre pomysly wpadac nie beda. Klub IMHO duzo zyskuje na obecnosci tv, jak dlugo ona bedzie mecze moga odbywac sie nawet w kosmosie ;)
--
kris
kris

Postprzez MrNoolan » Cz kwi 22, 2010 9:03 pm

Oby Twoją wizję zapełnienia się hali do ostatniego miejsca ujrzały moje oczy na jesień 2010! ;)
MrNoolan
Site Admin

Postprzez rav » Cz kwi 22, 2010 9:29 pm

Ja bym uważał z takimi dosyć mocnymi hasłami. Według mnie lepiej krzyknąć coś pozytywnego.
rav

Następna strona

Powrót do Klub