PIECOBIOGAZ ma konkretne ambicje i cele?

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

Re: PIECOBIOGAZ ma konkretne ambicje i cele?

Postprzez maciejturek.pl » N gru 11, 2011 9:03 am

rav gdzie oddala? Prawdziwemu kibicowi nie jest straszna porażka bo wierzy w kocowy sukces a widzę po tym co napisałeś, że światełko w tunelu Ci już zgasło - szkoda, może chcesz odpalić od mojego?
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez rav » N gru 11, 2011 1:05 pm

Nie wiem do czego dążysz. Chcesz mnie sprowokować? Twoje zachowanie jest bardzo dziecinne;)

No ale odpowiadając na Twoje pytanie - oczywiście, że awans się oddala bo właśnie przegraliśmy jeden z najważniejszych meczy i według mnie z taką grą nie awansujemy do ekstraklasy. Mam jednak nadzieję, że gra ulegnie poprawie, bo moim zdaniem ten zespół ma większy potencjał niż obecnie to pokazuje.
rav

Postprzez maciejturek.pl » N gru 11, 2011 2:23 pm

rav - jeśli z góry zakładasz ze dyskusja jest jałowa to po co się dalej pod moim postem wypowiadasz? Chyba ze faktycznie boisz się, że nie ZDĄŻYSZ :) Jeśli czekasz na moją prowokację to na pewno się nie doczekasz gdyż jej nie będzie.

Proste pytanie wskazywało na prostą odpowiedź, a Ty tyle napisałeś niepotrzebnych rzeczy tak by tylko pisać dla pisania.
Nie wiem gdzie tu jest coś dziecinnego może w tym, że na każdym meczu ma być "petarda" bądź buczenie przy serwach przeciwnika. Wielkie opisywanie na forum z LTSem o dopingu a jedności jak z kibicami z Polic nie było tylko szybka zwijka do domu.

Tyle w tym temacie a doping na pewno nam nie pomoże w zdobyciu plusligi.

Uważam, że drużyna bez trenera patrzącego zza lini boiska jest złym posunięciem - zdecydowanie mniej błędów się widzi będąc w polu.
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez rav » N gru 11, 2011 3:17 pm

Prowokacyjne było pierwsze pytanie, chyba że dla Ciebie to nie była prowokacja. No ale w takim razie to nie za dobrze świadczy o Tobie jeżeli po porażce nie wiesz czy nas to przybliża do awansu czy nie :lol:

Wydaje mi się, że napisanie dwóch zdań w odpowiedzi to nie jest aż TYLE i chyba dosyć jasno przedstawiłem moją opinię na temat aktualnej sytuacji naszego zespołu.

Wybacz, nie przypominam sobie żebym robił jakieś wielkie opisywanie. Napisałem jedynie, że trąbki nie są u nas mile widziane co wynika z naszego stylu prowadzenia dopingu. Również w żadnym wypadku nie miałem zamiaru się z nimi bratać, czy jednoczyć. Jeżeli czułeś taką potrzebę to mogłeś to zrobić (i może zrobiłeś - nie obchodzi mnie to) we własnym zakresie.

Czy doping pomaga czy nie (nawet taki skromny jak nasz), to niech każdy sobie sam już odpowie.

No i na koniec muszę przyznać, że co do trenera na boisku (nie mam nic do Iriny tylko ogólnikowo piszę o grającym trenerze) to mam podobne zdanie do Twojego.
rav

Postprzez greg » N gru 11, 2011 4:57 pm

po 11 kolejkach 4 (nie zagrożone) miejsce
przed nami jeszcze raz tyle spotkań DAMY REDĘ. Ja w " nasz" zespół wierzę
greg

Postprzez maciejturek.pl » N gru 11, 2011 5:54 pm

W poprzednim sezonie byliśmy na drugim miejscu mając 23pkt (wówczas pierwsze miejsce dla Piły - 25pkt) a w obecnym mamy 22pkt, czwarte miejsce (pierwsze miejsce LTS 32pkt) podczas rundy zasadniczej.

Jeden punkt w tą czy w tą nie gra roli ale wyraźnie widać jaką mamy stratę do obecnych drużyn - 10pkt a nie 2pkt w minionym sezonie. Inne drużyny wyraźnie silniejsze od Murowanej.

Źle dobrany zespół przed sezonem?
Brak trenera?
Brak mobilizacji?
Zła atmosfera w klubie?

Czy jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi....
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez kris » Wt gru 13, 2011 4:33 am

greg napisał(a):po 11 kolejkach 4 (nie zagrożone) miejsce
przed nami jeszcze raz tyle spotkań DAMY RADĘ. Ja w "nasz" zespół wierzę

100% zgody.

Ktoś mi przypomni, jak są dobierane pary po zakończeniu rundy zasadniczej? Czyli jak zostaną już tylko 4 zespoły.
--
kris
kris

Postprzez greg » Wt gru 13, 2011 10:22 am

maciejturek.pl napisał(a):W poprzednim sezonie byliśmy na drugim miejscu mając 23pkt (wówczas pierwsze miejsce dla Piły - 25pkt) a w obecnym mamy 22pkt, czwarte miejsce (pierwsze miejsce LTS 32pkt) podczas rundy zasadniczej.

Jeden punkt w tą czy w tą nie gra roli ale wyraźnie widać jaką mamy stratę do obecnych drużyn - 10pkt a nie 2pkt w minionym sezonie. Inne drużyny wyraźnie silniejsze od Murowanej.

ha ha ha mądrala

Do drugiej drużyny tracimy 4 pkt a do trzeciej 2 pkt
przed nami jeszcze 11 kolejek i wszystko się może wydarzyć
Chciałem zauważyć w 11 kolejce bardzo ciekawe dwa spotkania

AZS KSZO Ostrowiec Św. Chemik Police 3:2 18:25, 30:28, 25:19, 23:25, 15:9
SMS PZPS I Sosnowiec Jedynka Aleksandrów Ł. 3:2 17:25, 15:25, 25:20, 25:21, 15:11

bardzo ciekawe wyniki , wiec poczekajmy do zakończenia sezonu :|
greg

Postprzez rav » Wt gru 13, 2011 4:12 pm

kris napisał(a):Ktoś mi przypomni, jak są dobierane pary po zakończeniu rundy zasadniczej? Czyli jak zostaną już tylko 4 zespoły.

Chyba1-4 i 2-3
rav

Postprzez matm2 » So mar 03, 2012 10:18 pm

No i porażka w ostatniej ligowej kolejce. Z Siódemką, która wystąpiła bez Barbary Bawoł i Małgorzaty Plebanek. Legionowianki wygrały 3:1. Teraz gramy w play-offach z Chemikiem. Aj obawiam się tych meczy :( Ale mam nadzieję, że wygramy i awansujemy do II rundy, w której na 90% spotkamy się z Siódemką. I tutaj kolejny problem. W lidze dwukrotnie z nimi przegrywamy. Niestety :( Jakoś na chwilę obecną nie wyobrażam sobie zwycięstwa z nimi. Chociaż o tym marzę.
matm2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub