transfery

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

transfery

Postprzez MrNoolan » Pt maja 07, 2010 12:36 pm

Transfery, jak w temacie Panie dzieju! A dokładniej.. przeglądając dzisiejszą prasę wpadłem na ciekawy artykuł w Głosie Wielkopolskim.

"Z kolei na zapleczu Plusligi dozbroić próbuje się beniaminek z Murowanej Gośliny... (...) Niemal przesądzone jest odejście [z PTPSu] Edyty Kucharskiej, która m.in. przymierzana jest do Piecobiogazu Murowana Goślina. Problemem w zatrudnieniu uniwersalnej zawodniczki mogą być być jednak kwestie finansowe. (...) W Murowanej Goślinie staną z kolei przed poważnym wyzwaniem, bo w przyszłym sezonie wejście do ekstraklasy może nie być prostą sprawą. Znajdzie się bowiem w niej poważny konkurent (przegrany z barażowej pary, Stal Mielec - Trefl Sopot). Trefl już kilka tygodniu temu ogłaszał, że ściąga trenera z Włoch, prezesa ze Skry Bełchatów i siatkarki z najlepszych europejskich klubów. (...) Kompromitacji będą chcieli uniknąć w Piecobiogazie. Dlatego wiceprezes Andrzej Miciul ma już przygotowaną długą listę życzeń. Znalazły się na niej byłe siatkarki AZS AWF Poznań, takie jak rozgrywająca Justyna Ordak (Stal Mielec), Aleksandra Kruk (Trefl Sopot), Dominika Koczorowska (Budowlani Organika Łódź) i Aleksandra Liniarska (MKS Dąbrowa Górnicza). Dwie ostatnie mogą mieć jednak zbyt wygórowane oczekiwania finansowe, bo grają w czołowych klubach ekstraklasy, które w przyszłym sezonie prawdopodobniej wystąpią w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Inną koncepcję budowy zespołu, opartą na perspektywicznych zawodniczkach przedstawił działaczom Piecobiogazu selekcjoner Jerzy Matlak, ale nie spotkała się ona z pozytywnym odbiorem. Mimo to w kręgu zainteresowania ekipy z Murowanej Gośliny są także talenty ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Swego czasu tą drogą poszedł Danter AZS AWF Poznań i źle na tym nie wyszedł, zatrudniając Katarzynę Skowrońską i Monikę Trałę.

Jeszcze inną wizję awansu do ekstraklasy ma trener Marek Mierzwiński, ale wciąż nie jest on pewien czy będzie nadal pracował w Murowanej Goślinie. Jeszcze kilka dni temu chętni by go widzieli u siebie w roli asystenta Adama Grabowskiego. Problem jednak w tym, że Grabowskiego nie ma już w PTPSie."
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: transfery

Postprzez skoczanin1990 » Pt paź 15, 2010 3:13 pm

Witam serdecznie, mam pytanie na stronie www.siatka.org przy KS PIECOBIOGAZ w karuzeli transferowej widnieje imię i nazwisko Judyty Szulc, czyli popularnej Dżudi. Czy ktoś wie, czy ten transfer dojdzie, bądź doszedł do skutku?

Pozdrawiam

Adam Wołkow
skoczanin1990

Postprzez michas » Pt paź 15, 2010 3:33 pm

Mi nic na ten temat nie wiadomo.
O niezbyt udanych przewidywaniach dziennikarzy świadczy chociażby powyższy artykuł. Żadna z wymienionych zawodniczek nie gra w tym sezonie u nas;)
michas

Postprzez skoczanin1990 » Pt paź 15, 2010 8:31 pm

Bardzo proszę jednak o wiążącą odpowiedź, bo jak wszyscy sympatycy Piecyków wiemy, trener Skrok ma już w swoim zespole dwie rozgrywające w osobach Oli Owczynnikowej i Gosi Jeromin.
skoczanin1990

Postprzez Rumi » Pt paź 15, 2010 11:55 pm

Z tego co słyszałam działacze prowadzili rozmowy z tą zawodniczką i jeszcze z jakąś rozgrywającą z SMSu Sosnowiec, ale żaden z tych transferów nie doszedł do skutku :)
Obrazek
Rumi

Postprzez Killer :D » So maja 28, 2011 3:53 pm

Wiem że wikipedia może nie jest najlepszym źródłem informacji, ale czytając sobie w necie różnie rzeczy natknąłem się na to http://pl.wikipedia.org/wiki/KS_Piecobi ... %C5%9Blina
I może nic w tym dziwnego bo to po prostu strona klubu na wikipedii ale jest tez coś o transferach na przyszły sezon a mianowicie:

"Przed sezonem ponownie celem był awans do ekstraklasy. Aby to uczynić klub pozyskał byłą reprezentantkę Polski - Milenę Rosner i Małgorzatę Skorupę. Na dzień dzisiejszy nie przedłużono umów z Natalią Narożną, Magdaleną Fedorów, Aleksandrą Trojan i Pauliną Chojnacką, które najprawdopodobniej opuszczą zespół."

Zastanawiające czyż nie? :D Ktoś coś wie na ten temat?
Killer :D

Postprzez Rumi » Pn cze 06, 2011 10:02 am

Czytałam na forum Stali Mielec, że podobno do Murowanej Gośliny ma przyjść Ilona Gierak. Biorąc pod uwagę, że te zawodniczka stała cały sezon w kwadracie, a jak wchodziła na boisko to nic nie grała, nie wiem czy będzie to dobre posunięcie. Jednak nie jest to informacja potwierdzona ;)
Obrazek
Rumi

Postprzez michas » Pn cze 06, 2011 7:13 pm

mimo wszystko to bardziej prawdopodobne niż Milena Rosner :D
michas

Postprzez Rumi » Pn cze 06, 2011 8:35 pm

Rosner już w poprzednim sezonie miała grac w I lidze, w Sparcie Warszawa. Poza tym liga Rumuńska w której grała jest zdecydowanie słabsza od PlusLigi Kobiet, a sama zawodniczka zaprezentowała się tam bardzo przeciętnie. Więc myślę, że jeśli chciałaby znaleźć klub w Polsce, to raczej I liga. Jak dla mnie to jest realne :D
Obrazek
Rumi

Postprzez michas » Wt cze 07, 2011 2:43 pm

znawcą nie jestem, ale moim zdaniem po za zasięgiem finansowym naszego klubu
michas

Następna strona

Powrót do Klub