transfery

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

Re: transfery

Postprzez Killer :D » Wt cze 21, 2011 8:51 am

Na temat transferów nie mówię zbyt wiele, wiem tylko że masz wybujałą wyobraźnie ;)
Killer :D

Postprzez matm2 » Wt cze 21, 2011 1:56 pm

może :D xD
matm2

Postprzez rav » Pt cze 24, 2011 12:34 am

Już chyba nie ma sensu za bardzo dyskutować nad transferami, bo (nie wiem jak z libero) skład i tak jest już ustalony ;)
Jeżeli doliczyć libero to jest już 12 zawodniczek i nie wydaje mi się żeby klub ściągał kolejne, bo to przecież dodatkowe koszty.
rav

Postprzez matm2 » Pt cze 24, 2011 9:31 am

No kto w takim razie zagra jako druga atakująca? Jeżeli ustawią Kingę Hatalę na tą pozycję to na przyjęciu będzie tylko Strządała, Zielińska, Skiba i Wyrwa. Te dwie ostatnie wątpię, aby pomogły w razie kontuzji lub złej gry Strządały lub Zielińskiej. Chociaż trzeba przyznać iż Kinga Zielińska to bardzo dobra zawodniczka. Zmarnowała się w Centrostalu. Jak tylko wchodziła na zmiany to ratowała drużynę. Dysponuje bardzo silnym atakiem i dobrym przyjęciem. Murowana będzie miała z niej pożytek. Ktoś wie jak wygląda sytuacja z Kasią W., Małgorzatą J., Natalią N. i ze środkowymi :?: Czy klubowi udało się ściągnąć Śliwę :?: Ciekawe kiedy oficjalne inf.
matm2

Postprzez rav » Pt cze 24, 2011 12:06 pm

Z tego co się orientuję to Hatala jest przymierzana na atak;)
Nie wiem jakim potencjałem dysponują Zielińska i Skiba, ale 4 przyjmujące powinny według mnie wystarczyć. Mam nadzieję, że poważniejsze kontuzje w tym sezonie nas ominą, bo co by było gdyby doznała kontuzji Irka? Cała gra by zależała od 21-letniej zawodniczki o.O

Co do Gosi Jeromin to po wypowiedzi Pana Miciula można wnioskować, że już jej nie zobaczymy w barwach naszego klubu..
rav

Postprzez michas » Pt cze 24, 2011 1:52 pm

Wracając do tematu odejścia Pauliny Chojnackiej.

Paulina WIELKIE DZIĘKI! Niby dwa sezony w MG, dla takiej zawodniczki niewiele podczas kariery, ale sam widziałem ile serca włożyłaś w ten klub.. Brałaś udział w budowie zespołu od początku i wg mnie (osoby patrzącej z boku) Twój charakter i bardzo pozytywne podejście do innych, w tym młodszych, pozwoliło zbudować tak silny zespół. Oczywiście kapitanem, jest Beata Strządała którą bardzo lubimy, lecz to Ty umiałaś wykrzesać z siebie tą sportową agresję gdy nie szło, to naszej uwadze nie umyka i bardzo jesteśmy wdzięczni. Nie zawsze najważniejsze jest zwycięstwo, przegrać można, ale walczyć trzeba, Tobie tego nie trzeba mówić:) Zupełnie szczerze mogę powiedzieć że w grupie naszych zagorzałych kibiców jesteś ulubioną zawodniczką, uwielbiamy Twój charakter.
Nam doping różnie szedł raz lepiej, raz gorzej, ale zawsze umiesz podziękować po meczu, nawet jeśli inne zawdniczki o tym zapomną:)
A za to że weszłaś na forum i napisałaś coś od siebie, to tylko potwierdza wszystko co wcześniej napisałem.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko, zawsze będziesz miło u nas widziana i nie zapomnimy Twojego wkładu w budowę zespołu!
michas

Postprzez matm2 » N cze 26, 2011 1:10 pm

Gdzieś wyczytałem, że w kolejnym sezonie barw klubu bronić będzie Edyta Kucharska . Nie wiem czy to jest potwierdzone, ale co myślicie o niej?
matm2

Postprzez Rumi » N cze 26, 2011 10:58 pm

Przed zeszłym sezonem też prasa tak pisała, tylko, że sama zawodniczka nic o tym nie wiedziała :-) jeśli jednak ten transfer dojdzie do skutku to będzie wg mnie niewątpliwie wzmocnienie.
Obrazek
Rumi

Postprzez matm2 » Pn cze 27, 2011 12:03 pm

rav napisał(a):Mam nadzieję, że poważniejsze kontuzje w tym sezonie nas ominą, bo co by było gdyby doznała kontuzji Irka? Cała gra by zależała od 21-letniej zawodniczki o.O.

Gabriela Jasińska ma niespełna 19 lat, a więc dużo ryzykują. Według mnie powinna zostać Gosia Jeromin, jako druga sypaczka. Wątpię, żeby młoda Gabriela zmieniła obraz gry zespołu gdy w złej dyspozycji będzie Irina.
matm2

Postprzez rav » Pn cze 27, 2011 12:50 pm

Przepraszam za błąd;) Według mnie nie ma sensu trzymać zawodniczki, która się zupełnie nie sprawdziła. Już wolę dać szansę młodej, perspektywicznej dziewczynie, choć wiadomo, że ryzyko jest spore.
rav

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub