transfery

Tematy dotyczące KS Murowana Goślina

Re: transfery

Postprzez matm2 » Pn cze 13, 2011 9:15 pm

Nie, to jest mój wymarzony skład ;)
matm2

Postprzez rav » Śr cze 15, 2011 5:07 pm

podaję za stroną klubu na fb:
http://www.gloswielkopolski.pl/sport/si ... l?cookie=1

brzmi nieźle;)
rav

Podziękowania

Postprzez paulina » N cze 19, 2011 1:52 pm

Cześć!
W związku z tym, że klub trochę o mnie zapomniał i tym samym nie dane mi było oficjalnie pożegnać się z Wami, chciałabym tą drogą podziękować Wam za doping i wparcie. Zwłaszcza wówczas, gdy miałam kontuzję. Będę pamiętać jak skandowaliście moje imię i nazwisko. To było bardzo miłe :D
Przykro mi, że odchodzę z klubu w takich okolicznościach. Przykro mi też, że mój drugi sezon w Murowanej Goślinie nie był taki, jakbym sobie wymarzyła. Miałam nadzieję, że razem awansujemy do ekstraklasy. Niestety, wyszło jak wyszło...
Przez te dwa lata bardzo związałam się z Murowaną Gośliną i z Wami. Wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na Wasze wparcie. Razem przecież zaczynaliśmy w tym klubie i to awansem do I ligi.
Drużynie życzę powodzenia, a Wam, żebyście wreszcie doczekali się upragnionej PlusLigi Kobiet i żebyście cały czas mogli śpiewać: "Małe miasto wielki klub" :D
Pozdrawiam
Paulina Chojnacka :D
paulina

Postprzez rav » N cze 19, 2011 5:21 pm

My również chcemy Ci podziękować za serce i zdrowie włożone w reprezentowanie naszego klubu. Rzeczywiście szkoda, że klub nie zrobił jakiegoś godnego pożegnania, przecież gdyby nie Ty to nie wiadomo w jakiej lidze byśmy byli w mijającym sezonie..

Pozostaje życzyć powodzenia i mam nadzieję że zagrasz jeszcze kiedyś w naszej sali! ;)
rav

Postprzez jom » N cze 19, 2011 5:31 pm

Dziękujemy i powodzenia w nowym klubie!
jom

Postprzez matm2 » N cze 19, 2011 7:55 pm

Swoją drogą ciekawe kto zajmie miejsce w składzie jako druga atakująca? Ciekawe czy do zespołu trafi Iza Śliwa? Mam nadzieję, że klub pozyska jeszcze solidną przyjmującą, środkowe, drugą atakującą i libero.
matm2

Postprzez matm2 » N cze 19, 2011 7:58 pm

Ktoś wie czy zostaje Walusia [czyt. Katarzyna Walawender]??
matm2

Postprzez rav » Pn cze 20, 2011 1:09 am

wygląda na to, że decyzja jeszcze nie zostala podjęta..
rav

Postprzez matm2 » Pn cze 20, 2011 9:49 pm

Gdybym zasiadał w zarządzie tego zespołu to bym się starał aby została Katarzyna Walawender, albo poszukał dobrej zawodniczki na tą pozycję. Z Centrostalu Bydgoszcz trafiły już 2 zawodniczki [Zielińska i Skiba] to może podążyć tym tropem i porozmawiać z Joanną Kuligowską, która jeszcze nie przedłużyła ani nie zerwała kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem. Co do libero myśle, że opcja ze Śliwą wypali [mam taką nadzieję]. Na razie mamy słabą libero, jeżeli chcemy awansować nowa, solidna libero jest potrzebna. Uważam, że warto też pozyskać środkową. Ponoć Małgorzata Lubera odchodzi?? wielka szkoda :cry: , a więc wzmocnienie by się przydało. Tak jak pisałem wcześniej chciałbym zobaczyć na tej pozycji Studzienną. Tyle tylko, że nią ponoć zainteresowana jest Legionovia pfff... I kwestia drugiej atakującej. Tutaj mogłaby przywędrować Paulina Gomułka, ostatnio grała w Hamburgu, wcześniej była zawodniczką m.in.: Gwardii Wrocław, AZS AWF Poznań, VfB Suhl. Fajnie by było zobaczyć jakąś zagraniczą siatkarkę. PTPS Piła w tamtym sezonie ściągnęła Brown i Landi i źle na tym nie wyszli. Może jakaś Niemka??? "Niedaleko" Wielkopolski jest Poczdam. SC Poczdam do gigantów nie należy, wręcz przeciwnie, ale grają tam dobre siatkarki. Co o tym myślicie :D :?: :?: :?:

Ciekawe kiedy będzie podany już oficjalny, kategoryczny :D i ostateczny ;D skład team`u?
matm2

Postprzez matm2 » Pn cze 20, 2011 9:56 pm

A gdyby tak na środek prosto z niemieckiej ligi trafiły Wioletta Szkudlarek i Słowaczka Jana Gogolová, ostatnio broniły barw klubu Allgäu Team Sonthofen.
matm2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub