Turniej na otwarcie hali

Kwestie kibicowskie

Re: Turniej na otwarcie hali

Postprzez rav » So wrz 18, 2010 11:58 pm

Smuci jedynie fakt, że tak mało osób chciało aktywnie kibicować. Mam nadzieję, że na inaugurację ligi będzie nas więcej.
rav

Postprzez maciejturek.pl » N wrz 19, 2010 7:48 am

rav napisał(a):Smuci jedynie fakt, że tak mało osób chciało aktywnie kibicować. Mam nadzieję, że na inaugurację ligi będzie nas więcej.

odnośnie kibicowanie pozwolę napisać słów kilka...
Fajnie, że znalazła się grupa czynnie biorących udział w dopingu (lider Kolega z bębnem?), niech się Koledzy zarejestrują na forum i swoje zamiary ładnie tu w wątku opisują by każdy kto pierwszy raz wybiera się na spotkanie widział jaki jest doping, na czym polega czy jakie przyśpiewki, że np po 20pkt zawsze idzie Meksykańska Fala, a na sam koniec krzyczy się "ostatni!"

Choć na pierwszy raz było bardzo dobrze. Szkoda tylko, że nie było Szkocji :( - zrobicie to dla mnie na inauguracji za tydzień? :D
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez kris » Pn wrz 20, 2010 1:21 am

Paulinie zycze szybkiego powrotu do zdrowia i formy, w piatek podczas meczu byla smutna, a wolalbym widziec ja usmiechnieta :-)

Co do kibicowania, to pamieajcie ze to nasz pierwszy raz, stad nie wszyscy kibice byli przygotowani na zywiolowy doping 8-)
Pierwsze meksykanskie w pt. wyszly calkiem-calkiem.

Ps: admina prosze o mozliwosc wrzucania zdjec, ja zamiast pliku zobaczylem blad:
Załączony obrazek jest nieprawidłowy.
--
kris
kris

Postprzez MrNoolan » Cz wrz 23, 2010 12:49 pm

kris napisał(a):Ps: admina prosze o mozliwosc wrzucania zdjec, ja zamiast pliku zobaczylem blad:
Załączony obrazek jest nieprawidłowy.

Wrzuć sam link do pliku. Proste.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez kris » Pt paź 01, 2010 8:39 pm

Zrobcie, zeby mozna wrzucac zdjecia bezposrednio na forum. Link mozna wrzucic, ale dopiero po tym jak fotke gdzies sie wrzuci do netu. Z uslug typu fotka-peel nie chce korzystac, bo to chlam i za wolno dziala. I najwieksza wada: jak serwis padnie fotka znika.
--
kris
kris

Postprzez MrNoolan » Pt paź 01, 2010 8:50 pm

Zakładasz sobie konto tutaj - http://imageshack.us/ - i już po problemie.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez maciejturek.pl » Pt paź 01, 2010 9:05 pm

po co komu możliwość wstawiania zdjęć na forum jak zdjęcia są do oglądania na mojej stronie :mrgreen:
Już za tydzień kolejna porcja :)
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez kris » Pt paź 01, 2010 9:20 pm

Nie koledzy, nie tedy droga. Nie chcecie tego udostepnic - nie bede wrzucal. Imidższak znam, ale do szczescia nie jest mi potrzebny.
--
kris
kris

Postprzez MrNoolan » N paź 03, 2010 12:08 am

Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona z tymi zdjęciami. Odpal jakąś darmową galerię albo sugeruję sprawdzenia oferty PRV. Tam masz serwer za friko z bazą, PHP etc. etc. Jakąś zgrabną galerie sobie uruchomić możesz. Koniec tematu.
MrNoolan
Site Admin

Poprzednia strona

Powrót do Kibice