Sezon 2010/2011

Kwestie kibicowskie

Sezon 2010/2011

Postprzez MrNoolan » Pn wrz 13, 2010 9:03 am

DOM:
KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina – PLKS Pszczyna
KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina – Silesia Volley Mysłowice
KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina – Politechnika Śląska Gliwice
KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina – Gedania Żukowo
KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina – KSZO Ostrowiec

WYJAZD:
MUKS Sparta Warszawa – KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina
Eliteski Skawa AZS UEK Kraków – KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina
SMS PZPS Sosnowiec – KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina
PTPS Piła – KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina
PSPS Chemik Police – KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina

Stosunkowo blisko mamy tylko do Piły, więc wyjazd 20.11.2010 myślę, że jest obowiązkowy ;) Dobra opcja to również Police (okolice Szczecina), więc hektary to nie są :) Aczkolwiek, w rundzie rewanżowej będą jeszcze Gliwice, Sosnowiec czy Pszczyna - na Śląsk autem jest ok. 4 godzin (trasa Poznań-Wrocław-Katowice) więc raczej bez szaleństw.
I to własciwie z planów wyjazdowych (osiągalnych) byłoby wszystko, bo wydaje mi się, że ciężko będzie nam ogarnąć solidną ekipę na Kraków, Warszawę, Żukowo czy Mysłowice.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: Sezon 2010/2011

Postprzez slawcio » Pn wrz 13, 2010 4:25 pm

W zależności od ilości chętnych można zorganizowac wyjazd autokarem lub mniejszym busem.Bardzo dobry transport posiada sponsor naszego klubu czyli firma WARBUS tylko nie wiem jakie to są koszty wynajmu takiego środka transportu.
slawcio

Re: Sezon 2010/2011

Postprzez szajba12 » So wrz 18, 2010 8:36 pm

do Piły to obowiązkowo, ale tam trzeba będzie się dobrze przygotować bo mieli jeden z najlepszych klubów kibica w Polsce w LSK, więc teraz pewnie też są nieźli. Damy z siebie wszystko! Police myslę że też wypalą, ale ze Śląskiem to wątpie..
szajba12

Powrót do Kibice