KS - Piła

Kwestie kibicowskie

Re: KS - Piła

Postprzez kris » N lis 14, 2010 12:13 pm

Pech chce, ze niestety juz kolejny raz w dzien meczu wypadaja mi zajecia. Szczesliwie dzieki wspolpracy z WTK moglem wczoraj zobaczyc retransmisje w tv.

Bylo blisko, tak bardzo blisko zwyciestwa w tie-breaku. Mecz bardzo dramatyczny, szkoda, wielka szkoda tych 3 punktow. KS P MG jest teraz w srodku tabeli.
Kibicowsko mecz tez bardzo ciekawy, ba najlepszy w naszej nowej hali. Tyle jesli spojrzec na cale trybuny. My, kibice KS MG mamy jeszcze dluga droge przez soba i w sb. moglismy podgladac jak robia to najlepsi (przynajmniej w 1 lidze). Dwa bebny, 'darcie ryja', wszyscy w barwach (tu ewidentnie dalismy ciala, ale nie ma sie co denerwowac, bo akcja byla ogloszona tuz przed meczem), flaga, no i calkiem duzo ich bylo :)
No wlasnie co do barw to troche mnie martwi, ze nasz klub nie dorobil sie 'loga', wobec czego nie do konca wiadomo jak zaprojektowac szaliki.

Pozdrowienie for all, we wtorek bedzie rewanż! :-0
--
kris
kris

Postprzez rav » N lis 14, 2010 12:40 pm

Dużo już zostało napisane co do wczorajszego dopingu, ale i ja dorzucę swoje. Nie będę się skupiał na tym która z drużyn miała lepszy doping, tylko napiszę jakie mam przemyślenia z naszego dopingu.
Przede wszystkim na pewno jest progres. Wcześniej stało i krzyczało około 10 osób - wczoraj było takich ludzi ok. 20-30. Widownia zaczyna powoli łapać o co chodzi z tym klaskaniem, buczeniem, a może i w końcu nauczą się śpiewać ;) Trzeba pamiętać, że siatkówka w Pile jest już od bardzo dawna i oni mają to wszystko już wyuczone, u nas potrzeba jeszcze czasu. W końcu zaczęła całkiem fajnie układać się współpraca z DJ-em, pewnie również dlatego, że miał swoje stanowisko koło nas i dzięki temu byliśmy w kontakcie.
Jak widać tych pozytywnych aspektów jest trochę. Uważam, że nie ma co załamywać rąk jacy to kibice Piły są świetni, bo oni kibicują od kilkunastu lat (!), a u nas jest siatkówka na takim poziomie dopiero 2. sezon! Jestem przekonany, że z biegiem czasu i my się rozwiniemy, jednak aby to było możliwe potrzebna jest nadal takie zaangażowanie jak na sobotnim meczu. Tak więc po raz kolejny powtarzam: zmobilizujmy się na kolejne mecze, przyprowadźmy swoich znajomych i dopingujmy z całych sił!

PS. Jedna uwaga: po meczu wypadałoby poczekać, aż dziewczyny nam podziękują oklaskami, a nie zwijamy się tuż po końcowym gwizdku, bo wczoraj jak podeszły do naszego sektora (PIERWSZY OD LEWEJ PATRZĄC NA BOISKO), a połowy już nie było.

PS.2 Mam nadzieję, że wszyscy którzy krytykują robią to po to, aby nasz doping się rozwijał i tak też tą krytykę przyjmuję.
rav

Postprzez rav » N lis 14, 2010 12:46 pm

Jeszcze jedno, ta akcja z koszulkami nie była jednorazowa, przychodźmy na każdy mecz w barwach naszego klubu!
rav

Postprzez prynt13 » N lis 14, 2010 12:50 pm

ad PS 1. racja! poczekajmy aż dziewczyny podejdą do nas i podziękują, nawet jeśli przegrały. głupia jest sytuacja jak dziewczyny przychodzą, a tu......garstka ludzi na trybunach

ad PS. 2 doping się rozwija, ludzie dojrzewają do kibicowania, wspierania naszych siatkarek. trzeba tylko cierpliwości i pokazać im jak to się robi. niektórzy się jeszcze boją, ale to kwestia czasu, obycia.

ubierzmy we wtorek wszyscy białe i niebieskie bluzki. stwórzmy jeszcze lepsze widowisko. może wtedy będziemy o te 2 punkty lepsi :)
prynt13

Postprzez prynt13 » N lis 14, 2010 12:52 pm

właśnie- zapoczątkujmy ubieranie się kibiców, widzów w barwy klubowe. widok będzie przedni. pamiętajcie! biało- niebieskie
prynt13

Postprzez kris » N lis 14, 2010 1:23 pm

rav - zgadzam sie z Toba w pelni.

ps: warto uzupelnic topic viewtopic.php?f=4&t=17
--
kris
kris

Postprzez maciejturek.pl » N lis 14, 2010 1:31 pm

piękne to słowa ale jak będzie z czynami? mam nadzieję, że z meczu na mecz coraz lepiej. Współpraca z DJ ? On wie o co chodzi bo jeśli się nie mylę przygrywa/ł w Pile.
Koszulki? Fajny pomysł naprawdę! Ale ubierajmy się konsekwentnie. Jeśli będzie zapotrzebowanie mogę się zająć realizacją koszulki klubowej.
Z meczu na mecz coraz więcej kibiców ale jak są porażki to zwykle mniej osób przychodzi. Kto przychodzi ma już swoje ulubione miejsce na trybunach - także później może być podział sektorami i kolorami (szachownica).
Dwa Kibic pytał o texty przyśpiewek - ja ich nie znam ale warto i chyba wskazane jak by się pojawiła miła osoba i odpowiedziała na ten post. Bo skąd mają ludzie wiedzieć co się śpiewa?
To chyba tyle...
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez kris » N lis 14, 2010 2:27 pm

czyny sa i beda kolejne. Jak zapewne czesc z Was wie zaczela sie wlasnie kolejna retransmisja meczu w WTK (w kablowce lub online na http://www.wtk.com.pl/)
--
kris
kris

Postprzez rav » N lis 14, 2010 4:17 pm

Tak, współpraca z DJ. Na poprzednich meczach nie mogliśmy się zgrać on robił swoje - my swoje. Teraz było inaczej, on się podłączał z muzyką pod nas i nam pomagał, może zwykły kibic nie widział różnicy, ale my ją odczuliśmy. Jeszcze nie wyglądało to idealnie, ale na pewno o niebo lepiej niż poprzednio.
Chyba nikt nie spodziewał się, że nagle cała sala będzie biało-niebieska. Ten pomysł będzie nadal rozpowszechniany i miejmy nadzieję, że sukcesywnie wcielany w życie.
Co do tekstów piosenek nie mogę się z Tobą zgodzić, bo przed meczem rozdaliśmy prawie 300 karteczek z tekstami dwóch piosenek, które mają trochę dłuższy tekst niż Piecobiogaz sialalalala;D Może nie do wszystkich one dotarły, ale na kolejnych meczach chcemy ponowić tą akcję. Dodatkowo zaraz napiszę to teksty w temacie: doping na meczach viewtopic.php?f=4&t=17
rav

Postprzez slawcio » N lis 14, 2010 5:28 pm

Co do koszulek to można by przygotowac jednolity wzór i zamówic dla klubu kibica oraz chętnych kibiców i pieniadze ze sprzedaży przeznaczyc na mecze wyjazdowe lub oprawy meczowe.A przy okazji może Gmina Murowana Goślina albo sponsor Piecobiogaz dołożył by się do zakupu koszulek w zamian za umieszczenie logo sponsora lub gminy.
slawcio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice