Koszulki

Kwestie kibicowskie

Koszulki

Postprzez rav » Śr lis 17, 2010 10:35 pm

Jesteśmy w trakcie projektowania koszulki dla kibiców. Mam nadzieję, że będzie można je kupować już na najbliższym meczu o siebie, czyli 4.12 z KSZO. Co do ceny i wyglądu będę informował jak tylko będzie to wiadome.
rav

Re: Koszulki

Postprzez prynt13 » Cz lis 18, 2010 6:33 pm

czekamy na kolejne informacje. kolejny raz popieram ten pomysł.
prynt13

Postprzez zafascynowany » Pt lis 19, 2010 7:20 pm

Witam! Co prawda jeszcze nie jestem mieszkancem Murowanej (ale za jakis czas będę) to już byłem na meczu (ligowy Piecyki vs PTPS) Dziewczyny grały naprawde dobrze! Zabrakło trochę szczescia.... Co do koszulek to ja i Moja Połówka wybralismy sie w białych zwykłych koszulkach. I tak szczerze mowiac bardzo wyroznialismy sie na srodku trybun :) Zabrakło oczywiscie wiekszej liczby kibicow przebranych czy tez ubranych w barwy klubu ...Mysle, ze koszulki z jakims fajnym logo , barwami i nazwa druzyny ktorej sie kibicuje to super pomysl! Pozwoli on na swoista identyfikację kibicow.....a tym bardziej na wyeksponowanie prawdziwych kibicow! Tych ktorzy krzycza ile sił w płucach aby kibicowac naszym lokalnym "złotkom" ") Popieram
zafascynowany

Postprzez slawcio » N lis 28, 2010 6:34 pm

Jak wygląda sytuacja z koszulkami?
1)Czy jest już opracowany wzór?
2)Jaka cena?
3)I czy Gmina Murowana Goślina lub ktoś ze sponsorów za umieszczenie reklamy,logo na koszulce zasponsoruje częśc kosztów związanych z działalnością klubu kibica (oprawy meczowe,wyjazdy,lub częściowo zakup koszulek)
slawcio

Postprzez jom » N lis 28, 2010 10:31 pm

Projekt w najbliższym czasie zostanie upubliczniony.
Co do ceny, to postaramy się, żeby nie przekraczała 30 zł.
jom

Postprzez rav » Pn gru 06, 2010 11:31 pm

Można już zamawiać koszulki!
Projekt zamieszczam tutaj: http://www.sendspace.pl/file/d084644b650f27e0f10f980
Cena koszulki: 30zł (część z dochodu zostanie przeznaczone na oprawy meczowe)
rozmiary: S-XXL

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv!
rav

Postprzez rav » Wt gru 07, 2010 12:40 am

Zakradła się mała nieścisłość: z tej ceny część pójdzie na oprawy (całość zysku).
rav

Postprzez zafascynowany » Wt gru 07, 2010 10:21 pm

No! Koszulka prezentuje sie niezle! Mam jednak pytanie: Jakim sposobem zostały wykonane nadruki ? Tzn. Czy jest to "naprasowanka" , "wyszywanka" czy jakis inny sposob ? Pytam z mysla o przyszlosciowym praniu....Nie chcialbym zeby moja "kibolowa" koszulka szybko sie "wysłużyła".... I z ciekawosci zapytam jaka firma je wykonuje? Dzieki !
zafascynowany

Postprzez rav » Śr gru 08, 2010 5:08 pm

"Nadruk wykonamy metodą sitodruku.
Sitodruk to najbardziej popularna metoda nadruku na odzieży, stosowana przy większych nakładach ilościowych. Wykorzystując profesjonalne maszyny sitodrukarskie uzyskujemy dokładne odwzorowanie bardzo skomplikowanych wzorów nawet w 16 kolorach.
Stosując najwyższej jakości farby i komponenty do nadruku gwarantujemy długi okres zachowania nasycenia kolorów nadruku podczas użytkowania i prania."

Taką informację dostałem od firmy, która zrobi te koszulki. Jest to firma Timor z Bydgoszczy.
rav

Postprzez zafascynowany » Śr gru 08, 2010 9:00 pm

Ok. Dzieki za bardzo obszerne info. O sitodruku oczywiscie slyszałem. Tak czy owak fajnie byloby gdyby spora grupa kibiców miała takie same koszulki klubu kibica :) A czy temat szalikow był moze rowniez podejmowany ? Pzdr.
zafascynowany

Następna strona

Powrót do Kibice