doping na turnieju

Kwestie kibicowskie

doping na turnieju

Postprzez MrNoolan » N kwi 11, 2010 10:40 pm

Myślę, że kontynuujemy wątek dalej. Wiele podsumowań w kwestii kibicowskiej nie możemy zrobić, jednak pewne spostrzeżenia po piątku wskazane! Propozycje, sugestie, oceny, pochwały, nagany ;)

Osobiście uważam, że trochę marnie wyglądaliśmy pod względem liczebności i dlatego ten doping się nie przebijał. Kibice Skawy się odezwali i był problem, żeby ich przekrzyczeć - NA WŁASNEJ HALI!W dodatku nie cisnęliśmy wszyscy cały czas. Były momenty kiedy cała ekipa na środku balkonu dawała z siebie wszystko, ale też słabe chwile, gdy śpiewało może góra z 9-10 osób. Poza tym kiepściutkie zaangażowanie reszty audytorium. Parę osób miejscowych się przyłączyło do nas - śpiewając i klaszcząc, natomiast reszta - jak kołki, w stylu polska liga, C+, piwko przed tv albo w opcji trąbeczka i gwizdanie. Na plus również wsparcie kibiców pozostałych drużyn, którzy przyłączyli się do nas na trochę :D Widocznie jakieś zatargi ze Skawą się pojawiły ;)

Jest więc nad czym pracować w nowym sezonie!
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: doping na turnieju

Postprzez slawcio » Śr kwi 14, 2010 3:25 pm

Potrzebujemy zalożyc klub kibica,wtedy będzie nam łatwiej z organizacją zwiazana z kibicowaniem.Warto by miec zorganizowaną grupę kibiców którzy udawali by się ze swoją drużyną na wyjazdy. Wtedy będzie można pomyślec o jednolitych koszulkach,szalikach itp.
slawcio

Postprzez wasiu » Śr kwi 14, 2010 4:05 pm

Do dopingowania na meczach nie jest nam potrzebny klub kibica. Wystarczy przyjść na mecz i przyłączyć się do dopingu, który już jest jakoś tam zorganizowany. Na wyjazdy też może jechać każdy, wystarczy chcieć (byłem w Bydgoszczy i Świeciu - rewelacyjne wyprawy) Niestety na razie pozostają nam wyprawy indywidualne i to raczej własnymi samochodami. Autokaru raczej nie zapełnimy ew. mały busik ok.10-12 osób. Co do szali itp. mamy trochę czasu do rozpoczęcia sezonu i dobrze by było to wykorzystać na zorganizowanie czegoś. Myślę tu przede wszystkim o szalach, później ew. jakaś fana i może koszulki.

Pozdrawiam!
wasiu

Postprzez MrNoolan » Śr kwi 14, 2010 4:32 pm

Na samym początku musimy mieć świadomość, że bez oficjalnych barw klubowych i logo/herbu nie podziałamy zbyt wiele. Dlatego też, na wstępie trzeba naciskać klub na podjęcie konkretnych decyzji związanych z w/w kwestiami. Przygotować też należy się z pewnością do inauguracji nowego, pierwszoligowego sezonu! :)

Co do klubu kibica, proponuję nie robić tutaj OT i założyć osobny wątek, tak, żebyśmy w jednym temacie nie poruszali wszystkich kwestii dotyczących ruchu kibicowskiego.

Mile widziane wrażenia z naszego dopingu piątkowego na turnieju. ;)
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez kris » So kwi 17, 2010 7:29 pm

MrNoolan napisał(a):Mile widziane wrażenia z naszego dopingu piątkowego na turnieju. ;)

Bylo dobrze - bylem na dole i myslalem ze ogluchne :)
--
kris
kris

Postprzez MrNoolan » So kwi 17, 2010 10:54 pm

kris napisał(a):Bylo dobrze - bylem na dole i myslalem ze ogluchne :)

Do poziomu "dobrze" to nam jeszcze dużo brakuje ;) Myślę, że wrażenie było ciut mylne, ze względu na obecność i bardzo dobrze zorganizowany doping kibiców Skawy :)
MrNoolan
Site Admin

Postprzez kris » N kwi 18, 2010 1:36 am

Przede wszystkim dosc nieszczesliwa jest akustyka tej sali. Mam nadzieje, ze duzo lepiej bedzie na Msciszewskiej i bedzie mozna wykazac sie kto ma silniejsze gardla.

Pytanie: na meczu w MG ze Swieciem [playoff] byl keyboard i ladna oprawa muzyczna. Kto to robil - klub, kibice z MG?
--
kris
kris

Postprzez bronek » N kwi 18, 2010 9:30 am

Robił to mój kumpel Piotrek Duszyński z Poznania. Został poproszony o zrobienie tej oprawy przez zarząd klubu, oczywiście za opłatą ;)
bronek

Postprzez kris » N kwi 18, 2010 12:06 pm

Dobre to bylo i warto kontynuowac. Moze ktos z kibicow w MG podlapalby bakcyla. Taka oprawe muzyczna stosuje sie tez o czym pewnie wiecie w wyzszych klasach rozgrywkowych - np. niedawno w Arenie na Pucharze PL.
--
kris
kris

Postprzez rav » N kwi 18, 2010 12:23 pm

Myślę, że nie jest dobrym pomysłem żeby nagłośnienie na meczach KS było prowadzone w stylu tego, jakie było w Arenie na PP (prowadziła znana dwójka Kułaga - Magiera). Ponieważ oni niejako prowadzą doping, a to my, grupa kibiców, chcemy go prowadzić. Oczywiście muzyka na meczu jest potrzebna na rozgrzewkę i po między setami. Sądzę, że podczas czasów nie trzeba jej puszczać, bo wtedy zazwyczaj my cały czas śpiewamy ;), tak jak to było na ostatnich meczach. Tak też ustaliliśmy na ostatnim meczu z osobą odpowiedzialną za nagłośnienie i myślę, że całkiem fajnie to wyszło.
rav

Następna strona

Powrót do Kibice