doping na turnieju

Kwestie kibicowskie

Re: doping na turnieju

Postprzez bronek » N kwi 18, 2010 12:36 pm

Tego typu oprawy są dobre na meczach, gdzie wszyscy kibicują jednej drużynie (reprezentacja) lub nie ma kibiców skupionych na pomocy konkretnemu klubowi, a przychodzą oni tylko pooglądać, wtedy taka oprawa powoduje, że kibice trochę zaczynają klaskać itp. Jednakże uważam, iż na meczach naszej drużyny jest to zbędne i mogło by tylko przeszkadzać takie przygrywanie jakiejś melodii zupełnie nie w rytm tego co śpiewamy ;D
bronek

Postprzez kris » N kwi 18, 2010 1:12 pm

Nie tyle prowadzili doping co go ciagneli - gdy tylko ktoras grupa kibicow sie uaktywniala i uzywala swoj beben oni to ciagneli. Ja jakos negatywnie tego nie odbieralem.
Zreszta tak jak bylo u nas na meczu z Jokerem bardzo fajnie wyszlo - nie tylko dla kibicow z MG, ale przede wszystkim jako postrzeganie klubu. Goscie niech wiedza, ze procz silnego zespolu, ladnej hali i gardel kibicow w Murowanej jeszcze jest profeska oprawa muzyczna :)
--
kris
kris

Postprzez rav » N kwi 18, 2010 5:03 pm

Ja nie twierdzę, że taka forma dopingu jest zła, tylko myślę że u nas na meczach się nie sprawdzi. Natomiast zgadzam się, że na meczach reprezentacji, czy właśnie PP jest to bardzo przydatne i dzięki prowadzącym mecze są bardziej atrakcyjne.
rav

Poprzednia strona

Powrót do Kibice