wyjazd do piły

Kwestie kibicowskie

Re: wyjazd do piły

Postprzez gruby » Pt lut 11, 2011 1:20 pm

Nawet na portalach o nas piszą, że jedziemy do Piły.
http://nicesport.pl/wiadomosci/44703/derby-wracaja-na-zeromskiego-zapowiedz-meczu-ptps-pila-ks-piecobiogaz-murowana-goslina/
Mecz w Pile obejrzy trzydziestoosobowa grupa sympatyków klubu z Murowanej Gośliny.

Szkoda, że mnie tam zabraknie, ale choroba nie wybiera. Licze że pokazecie się z jak najlepszej strony.
gruby

Postprzez slawcio » Pt lut 11, 2011 2:08 pm

kilka zasad obowiazujacych na wyjeździe:
1.wszyscy jedziemy w koszulkach klubu kibica (ewentualnie białe koszulki),
2.żadnego wandalizmu oraz zaśmiecania autokaru (za wszelkie uszkodzenia koszty pokrywa sprawca),
3.na hali spotykamy się w jednym sektorze,
4.wszyscy dobrze się bawimy i dopingujemy naszą drużynę,
slawcio

Postprzez prynt13 » So lut 12, 2011 10:25 pm

niesamowite widowisko w Pile brawo dla naszych wspaniałych kibiców! ok 30 osób, aefekt omponujacy. brawo brawo. niestety siatkarki grało słabo, szczególnie w ataku i bloku.
prynt13

Postprzez michas » So lut 12, 2011 11:38 pm

gry chyba lepiej nie komentować.
ale to co się działo w naszym sektorze było niesamowite;) wszystkim wielkie dzięki za wspólny wyjazd i doping! podobno z perspektywy boiska i drugiej strony trybun było nas cały czas dobrze słychać i widać;)
wg mnie wyjazd (mimo wyniku) mega udany, przydałoby się więcej, bo klimat jest fantastyczny!
michas

Postprzez szajba12 » N lut 13, 2011 12:31 am

Jeżeli chodzi o widok z trybun, to widać było, słychać również, ale niestety nadal nie przewyższyliśmy kibiców z Piły, których było na prawdę mało dzisiaj :... :geek:

No cóż, 3;0 to chyba wynik, którego nikt z Nas się nie spodziewał, oczekiwał walkę i miałem nadzieje, na zwycięstwo.
szajba12

Postprzez MrNoolan » N lut 13, 2011 1:25 pm

3:0 na boisku dla Piły.
0:3 na trybunach dla nas ;)

Brawo dla chłopaków za ogarnięcie pierwszego wyjazdu i prowadzenie dopingu!

Może następnym razem siatkarki dostosują się do poziomu na trybunach ;)
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez PatrasGld » N lut 13, 2011 2:27 pm

Uzasadnij dlaczego 3-0 dla was na trybunach ? ;)
PatrasGld

Postprzez MrNoolan » N lut 13, 2011 8:07 pm

Oooo. Piła ? Piła ? :D

1 . Było Was tyle co kot napłakał ;)
2 . Byliście gospodarzami.
3 . To był pierwszy wyjazd naszego klubu kibica ;)

A tak na marginesie, ta sektorówka to miernie się prezentuje na tych zdjęciach. Trzy paski w barwach klubu. No spoko, spoko. Bez fajerwerków ;)

edit: literówka.
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez maciejturek.pl » N lut 13, 2011 8:55 pm

MrNoolan napisał(a):A tak na marginesie, ta sektorówka to miernie się prezentuje na tych zdjęciach. Trzy kaski w barwach klubu. No spoko, spoko. Bez fajerwerków ;)

Trochę nieprzemyślana wypowiedź bo flaga między innymi Polski ma "dwie kreski", flaga Murowanej ma "jedną kreskę biała". Ja bym szanował to co się ma, a jak się nie ma nic to siedzieć cicho - choć można pisać bo przecież jest wytłumaczenie "My pierwszy sezon w pierwszej lidze - nie mamy doświadczenia uczymy się cały czas".
I my choć nie mamy nic to
1) przynajmniej w Pile mają sektorówkę - mają warunki by ją rozwinąć
2) mają jasno określone barwy - co za tym idzie logotyp drużyny
i tak dalej....

Nie chciałem nic napisać ale tak wyszło i pewnie Admin nie podejmie rozmowy tylko usunie post

Ze sportowymi pozdrowieniami
Maciej Turek
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez kris » N lut 13, 2011 11:41 pm

PatrasGld napisał(a):Uzasadnij dlaczego 3-0 dla was na trybunach ? ;)

Zauwaz, ze MrNoolan dal na koncu emotke :)

Ja wyjazd naszych kibicow uznaje za b. udany. Kiedys nawet takie cos mi sie marzylo, by w wiekszej grupie wyjechac kibicowac, a tu tymczasem slowo stalo sie cialem dosyc szybko. Trzeba pomyslec o innych wyjazdach :)
Frekwencja dosyc dobra, przy organizacji wyjazdow nie uczestniczylem, ale z tego co tu czytalem poszlo bez problemow. Nasi kibice jak na pierwszy wyjazd zaprezentowali sie duzo lepiej niz dziewczyny z Piecobiogazu. Byly koszulki kibica, ktore mial prawie kazdy, flagi miasta, beben i 'darcie ryja'.
Rozbawila mnie ilosc ochrony przy sektorze MG :) Czego sie spodziewali - zamieszek i spalenia hali? :))) Byl to mecz podwyzszonego ryzyka, bo nawet policja wiekszym wozem sie pojawila :))
Drobna uwaga do naszych kiboli: wszyscy trzymamy flage miasta w jedna, odpowiednia strone - kilka osob trzymalo ja w lustrzanym odbiciu. Dla przypomnienia flaga Murowanej Gośliny:
Obrazek
Sam sektor gosci tragicznie umiejscowiony - pomiedzy jakas glupia butelka-reklama a sciana. Mialem ochote cos z ta butelka zrobic :)

Kibice PTPS przede wszystkim zawiedli co do ilosci. Na taki klasyk spodziewalem sie dzikich tlumow i polowy trybun, a tu slabiutko. Zreszta, gdzies nawet znalazlem dyskusje na forum Piły, ze po spadku do I ligii znikneli gdzies 'kibice sukcesu'.
Samo kibicowanie ze strony PTPS bylo calkiem udane, bylo co podgladac. I tak:
*dwa bebny
*sektorowka (zreszta z nia nie taki hop, bo po meczu odbylo sie jej skladanie). Ciekawe, ze dlugosc przygotowana akurat tak, ze nie zakrywala sektora gosci :)
*kilka flag (na drazkach), mniejsze niz te z MG (no wlasnie gdzie sie ostatnio podzialy?)
*szale w górę
*glosny doping i liczenie 1-2-3
*przed sala mini stoisko z darmowym miniprogramem (A4, xero cz-b, zdjecie obu druzyn, tabela z zawodniczkami: nr, nazwisko, rok ur., wzrost, pozycja na boisku; statystyki druzyn z sezonu: wygrane, przegrane itd; prawdopodobnie kibice PTPS zbieraja dobrowolne datki na druk), szalikiem, koszulka.

Zeby nie bylo rozowo to powiem, ze swiatlo na hali w Pile jest tragiczne. Owszem mocne, ale z jednej strony silniejsze, akurat nie z tej, z ktorej pasowaloby to fotografom :) Acha, no i dojazd. Kocham nieistniejace ulice na mapie, ulice jednokierunkowe i zakazy skretow :)

Co do meczu, to mam wrazenie, ze dziewczyny przegraly mecz w swoich glowach. Wygladalo mi to podobnie do meczu z Pila z PP - w pierwszym secie nie walczyly, od drugiego bylo lepiej, ale za malo by wygrac choc jeden set. Smutne widowisko, smutne twarze dziewczyn...

NIC SIĘ NIE STAŁO! PIECYKI NIC SIĘ NIE STAŁO!
--
kris
kris

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kibice