wyjazd do piły

Kwestie kibicowskie

Re: wyjazd do piły

Postprzez michas » Pn lut 14, 2011 2:47 am

Wg mnie Kris idealnie opisał to co się działo w Pile.
Z jedną rzeczą tylko się nie zgodzę - na bębny nie mamy zamiaru się ścigać. Chcemy jak najbardziej używać rąk i gardeł, a bęben wg nas powinien służyć do wybijania rytmu. Nie chcemy robić niepotrzebnego łomotu, bo to ani przyjemne ani fajne. Lepiej dawać jak najwięcej z siebie, a nie siebie zagłuszać, takie jest moje zdanie.
Słuszna uwaga odnośnie flag - element zdecydowanie do poprawienia.
Jak już jestem przy flagach, to od razu zaznaczę, że miały być na kijach. Niestety ochrona nie wpuściła nas na salę z kijami, bali się że kije będą nam służyły do złych rzeczy chyba :D ale jakoś sobie poradziliśmy.
Z kolei jak już jestem przy ochronie to muszę kilka nieprzyjemnych słów napisać. Choć ciężko mi to przyszło to w pewien sposób jestem w stanie zrozumieć, że nas z tymi kijami nie wpuszczono (bezpieczeństwo bla bla bla) to przyjmuję argumenty. Nie jestem w stanie natomiast zrozumieć skandalicznego zachowania kilku ochroniarzy, którzy poczuli trochę władzy i myśleli że mogą traktować nas jak bydło. Zamiast normalnie rozmawiać krzyczeli jakbyśmy normalnie nie rozumieli, odzywki typu "nie ma chodzenia, siadać mi tu w sektorze' gdy ktoś chciał iść do toalety, ogólnie chamskie i bardzo prostackie traktowanie nas przed meczem. Zastanawiamy się czy nie napisać oficjalnego listu do władz klubu z Piły, by poinformować ich o zdarzeniu.

Jednocześnie chcę zaznaczyć, że władze PTPS przyjęły nas bez żadnego problemu za co bardzo dziękujemy, a o tych nieprzyjemnych zdarzeniach najprawdopodobniej nie mają pojęcia. Warto też od razu napisać, że nie było żadnych problemów między samymi kibicami dwóch drużyn. Wiadomo że miłości nie ma, bo i po co, w końcu derby muszą być ze smaczkiem ;) ale wszystko było jak powinno - prawdziwa walka na trybunach ale na doping a nie inne niepotrzebne rzeczy ;)

pozdrawiam Pilan i mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie się spotkamy!
michas

Postprzez MrNoolan » Pn lut 14, 2011 9:07 pm

maciejturek.pl napisał(a):
MrNoolan napisał(a):A tak na marginesie, ta sektorówka to miernie się prezentuje na tych zdjęciach. Trzy kaski w barwach klubu. No spoko, spoko. Bez fajerwerków ;)

Trochę nieprzemyślana wypowiedź bo flaga między innymi Polski ma "dwie kreski", flaga Murowanej ma "jedną kreskę biała". Ja bym szanował to co się ma, a jak się nie ma nic to siedzieć cicho - choć można pisać bo przecież jest wytłumaczenie "My pierwszy sezon w pierwszej lidze - nie mamy doświadczenia uczymy się cały czas".
I my choć nie mamy nic to
1) przynajmniej w Pile mają sektorówkę - mają warunki by ją rozwinąć
2) mają jasno określone barwy - co za tym idzie logotyp drużyny
i tak dalej....

Nie chciałem nic napisać ale tak wyszło i pewnie Admin nie podejmie rozmowy tylko usunie post

Ze sportowymi pozdrowieniami
Maciej Turek

..a flaga Sri Lanki ma 4 kolory ! I lwa ! I miecz ! Kolega fotograf niezłe napinki momentami łapie, ale ironii i sarkazmu za żadne skarby nie ogarnia ;)

To, że sektorówka Piły była słaba jest subiektywną opinią, bo dla mnie właśnie taka ona była. Nie ilość, a jakość się liczy Macieju. Jak przyniesiemy hektary metrów szmaty w kolorach miasta czy barwach klubowych to powiesz "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" ? ;)
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez kris » Pn lut 14, 2011 9:37 pm

MrNoolan napisał(a):Jak przyniesiemy hektary metrów szmaty w kolorach miasta czy barwach klubowych to powiesz "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" ? ;)

Oj tam, oj tam, na poczatek wystarczy :)
Sugeruje jednak w stosunku do flagi miasta czy klubu nie uzywac slow "szmaty".

Jeszcze w uzupelnieniu: nie wiem jakim cudem, ale nie zauwazylem, ze program meczowy kibicow PTPS mial druga strone :) A na niej terminarze poprzedniej i nastepnej kolejki, tabela ligowa, info o sprzedazy gadzetow klubowych i krotki artykul o derbach i obu druzynach. W sumie calkiem fajny ten program, jakosc wydruku mozna poprawic (szukają sponsora na to), ale ogolnie wrazenie pozytywne (przypomne A4 zadrukowane z obu stron).

Co do zachowania ochrony opisanego przez michas to zenada.
--
kris
kris

Postprzez MrNoolan » Pn lut 14, 2011 11:32 pm

Nie wyciągajmy słów z kontekstu ;) "Szmaty" zostały użyte raczej, nie jako określenie flagi miasta czy klubu, a po prostu jakichkolwiek barw zaprezentowanych bez większej koncepcji i pomyślunku :)
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez maciejturek.pl » Pn lut 14, 2011 11:56 pm

MrNoolan napisał(a):..a flaga Sri Lanki ma 4 kolory ! I lwa ! I miecz ! Kolega fotograf niezłe napinki momentami łapie, ale ironii i sarkazmu za żadne skarby nie ogarnia ;)

Jak kolegę MrNoolan obrażę to potraktujesz to jako ironie? sarkazm? Możesz się nabijać ze mnie ile chcesz - ale graj fair i odpowiedz, w końcu na moje PW (Wysłane: Śr lis 17, 2010 5:47 pm) - chyba, że nie masz własnego zdania a Twoje czyny są pod wpływem Bóg wie czego i za nie nie możesz odpowiadać?

MrNoolan napisał(a):To, że sektorówka Piły była słaba jest subiektywną opinią, bo dla mnie właśnie taka ona była. Nie ilość, a jakość się liczy Macieju. Jak przyniesiemy hektary metrów szmaty w kolorach miasta czy barwach klubowych to powiesz "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" ? ;)

Jakością nawet nie można nazwać tego, że Klub Kibica nie zna swojej flagi i nie wie jak ją trzymać - to jest dopiero wstyd! To dopiero mi młodzi ludzie zaimponowali! pięknie!
Jestem ciekaw jaką MrNoolan przygotujesz sektorówkę? Wtedy się pośmiejemy! Mam nadzieję, że będziesz krytycznie na to patrzał i nie schowasz głowy w piasek? I jaki sposób wymyślisz na prezentowanie jej na trybunach mając na środku ni stąd ni zewsząd sektor VIP

Ktoś napisał tu, że pilska hala kiepska ze względu na światło na niej a ja napiszę może hala jak hala ale za to jaki wielki parking :mrgreen:

Ze sportowymi pozdrowieniami
Maciej Turek
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez MrNoolan » Wt lut 15, 2011 10:02 am

Lepiej coś zrobić w mniejszym formacie, ilości, ale jakościowo bardzo dobrze. Co do sektora VIPów - żebyś się nie zdziwił, bo jesteś nazbyt pewny siebie.. Nikt się z Ciebie nie nabija kolego, więc powstrzymaj się może od nic nie wnoszących do dyskusji uwag, a mających tylko i wyłącznie charakter animozji. Wszyscy szanują Cię i cieszą się, że działasz, robisz zdjęcia, ale więcej pokory.. Co do krytyki, uwierz mi, że będę patrzył na to jak najbardziej krytycznie, bo zawsze tak podchodziłem do wszystkich rzeczy, które wychodziły "spod mojej ręki".

Widzę, że przyjąłeś postawę nadwornego, forumowego krytyka czepiając się wszystkiego co nie jest po Twojej linii. Na wiadomość Ci nie odpowiem, bo nie mam obowiązku podejmować jakiejkolwiek dyskusji z Tobą. Zrobienie relacji live z meczu w Pile nie robi z Ciebie bohatera, więc tym bardziej sam się nim nie mianuj.

Pozdrawiam

//
Kolejne OT będą usuwane i nagradzane czasowymi banami.

edit: zgodnie z powyższą informacją post użytkownika maciejturek.pl poleciał.
MrNoolan
Site Admin

Postprzez Nielot » Cz lut 17, 2011 10:06 pm

Dla waszej wiedzy duża sektorówka jest tylko wyciągana na prezentację drużyny, i jak mówicie, że jest beznadziejna to zszyjcie sobie 30 metrów materiału który nazywacie szmatą. W tym meczu nie zostały zaprezentowane wszystkie sektorówki. Skoro tak nabijacie się z naszej sektorówki czemu nie zaprezentowaliście własnej jeżeli takową posiadacie. Krytykować jest łatwo, ale samemu coś wykonać już trochę ciężej.
Za klubem przemierzamy cały świat,wiele sezonów, kilkanaście lat.
Jesteśmy zawsze tam, gdzie PTPS gra, nasz klubie nigdy nie zostaniesz sam.
Nielot

Poprzednia strona

Powrót do Kibice