zapytanie

Kwestie kibicowskie

zapytanie

Postprzez stugiewaPSPS » Wt lut 08, 2011 12:42 am

witam jestem kibicem z polic i chcialbym zapytac czy nie bedzie zadnych problemow z waszej strony jezeli przyjedziemy mała grupa? (takie pytanie bo kibice z ostrowca sami mowili nam zeby lepiej nie wpadac bo kibice pilki moga sie mieszac)
prosilbym tez o jakies porady jak dojsc z dworca na wasza hale

P.S powodzenia w pile
stugiewaPSPS

Re: zapytanie

Postprzez maciejturek.pl » Wt lut 08, 2011 3:01 pm

stugiewaPSPS napisał(a):witam jestem kibicem z polic i chcialbym zapytac czy nie bedzie zadnych problemow z waszej strony jezeli przyjedziemy mała grupa?

witam, z mojej strony nie ma problemu. Tylko dlaczego mała grupa? już nie bądźcie tacy skromni :)
stugiewaPSPS napisał(a):(takie pytanie bo kibice z ostrowca sami mowili nam zeby lepiej nie wpadac bo kibice pilki moga sie mieszac)

Z tego co zaobserwowałem nie ma problemów z gościnnością w naszej hali, także możecie być spokojni. Chyba, że o czymś nie wiem albo coś było na wyjeździe zmajstrowane?
stugiewaPSPS napisał(a):prosilbym tez o jakies porady jak dojsc z dworca na wasza hale

link do obrazowej mapki zrobiony na szybko: http://s2.ifotos.pl/img/drogaprze_hhweper.JPG Od razu informuję, że są problemu z załączeniem plików na forum.
W dniu przyjazdu jestem w stanie Wam pomóc (transport coś...) z dostaniem się na hale, więc bez obaw :)
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez michas » Wt lut 08, 2011 3:55 pm

Jak najbardziej przyjeżdżajcie!
Piła, też u nas była i z tego co wiem nie było żadnych problemów;)
michas

Postprzez stugiewaPSPS » Wt lut 08, 2011 8:18 pm

dzieki bardzo za info tak myslalem ze ta budowa w google to hala ale nie bylem pewien...
mala grupa przyjedziemy bo u nas ciezko z pelnoletnimi i wogole nie mamy duzo osob w mlynie...
jezeli bede potrzebowal jakis info to napisze...
stugiewaPSPS

Postprzez slawcio » Wt lut 08, 2011 8:27 pm

zapraszamy,może w play off się spotkamy ponownie i wtedy nasz klub kibica zorganizuje wyjazd do was.
slawcio

Postprzez stugiewaPSPS » Śr lut 16, 2011 10:09 pm

prawdopodobnie przyjedziemy busem ale dokladnie co i jak bede wiedzial w piatek wieczorem... jak akcja otwartaliga.pl?
stugiewaPSPS

Powrót do Kibice