List

Kwestie kibicowskie

List

Postprzez matm2 » Pn kwi 11, 2011 10:32 pm

Witam,
Jestem tu nowy.
Uwielbiam drużynę Piecobiogazu. Bacznie śledzę wyniki, galerie, forum etc. :)
Mieszkam jakieś 371 km od Murowanej Gośliny i nie mogę jeździć na mecze.
Czy ktoś mógłby mi napisać informacje o Klubie Kibica (kiedy powstał, jego historię) byłbym bardzo wdzięczny.
Mam przeczucie, że PlusLiga Kobiet zawita w tym sezonie do Murowanej Gośliny ! ;)

Pozdrawiam drużynę i KK.
matm2

Re: List

Postprzez rav » Wt kwi 12, 2011 5:52 pm

Nasz Klub Kibica nie jest żadnym formalnym stowarzyszeniem. Jednak początek naszego ruchu kibicowskiego to start KS-u w II lidze kobiet w poprzednim sezonie. Wtedy (jeszcze na starej sali) w kilkanaście osób dopingowaliśmy nasze dziewczyny. Co ciekawe na jeden z meczów przyjechali kibice nieistniejącego już klubu KS Poznań i przekazali nam swój bęben ;) Wraz z dobrymi wynikami nasze grono się powoli powiększalo, jednak przelomem okazal się obecny sezon. W dużej mierze jest to zaslugą przeniesienia meczów na nową halę oraz oczywiście awansu do I ligi. Początki byly trudne, nie zawsze bylo nas tylu żeby w ogóle dopingować. Jednak obecnie na mecze przychodzi ekipa okolo 30 osób i wygląda to coraz lepiej. W tym sezonie pojawily się koszulki wydane przez nas, co na pewno daje lepszy efekt wizualny naszego sektora. Na kilku meczach pojawily się także oprawy meczowe. Póki co mamy na koncie jeden wyjazd (do Pily).
To chyba tyle ;)
rav

Powrót do Kibice