Wyjazd na baraże.

Kwestie kibicowskie

Wyjazd na baraże.

Postprzez Killer :D » So maja 07, 2011 7:59 pm

W związku z tym że Białystok wygrywa już z Rumią 3:0 w play out, można powoli ruszyć z tematem wyjazdu bo mecz jutro w Białym chyba będzie tylko formalnością :D Generalnie poruszaliśmy ten temat w mniejszym gronie i było paru chętnych więc może wśród was znajdzie się jeszcze kilka osób. Chcieliśmy jechać pociągiem oczywiście na dwa dni bo na jeden nie ma sensu. Pociągi sprawdzone, są fajne połączenia w cenie 61 zł w jedną stronę (każdy musi sobie swoje zniżki odliczyć chyba że nie ma :P) Co do noclegu to ja miałem coś załatwić u rodzinki, ale to chyba nie wypali do końca. Myśleliśmy o schronisku młodzieżowym, ja ostatnio wpadłem na pomysł żebyśmy spali w szkole bo ich hala znajduję się przy szkole podstawowej. Zgłaszać się ludzie, pojedziemy po pierwsze kibicować a po drugie świetnie się bawić. Tylko musi być trochę chętnych bo przecież nie pojedziemy tam w 10 osób. Jak ktoś mam jakieś propozycje, pomysły np co do noclegu lub innych ważnych rzeczy związanych z wyjazdem to pisać, przedyskutujemy bo póki Białystok nie wygrał z Rumią nie ma co organizować ;)
Killer :D

Re: Wyjazd na baraże.

Postprzez michas » Wt maja 10, 2011 11:55 pm

Jest oficjalna informacja że pierwsze mecze z Bialymstokiem gramy 21 i 22 maja o godz. 16 na wyjeździe.
Są to najważniejsze mecze w sezonie, dlatego mimo odleglości musimy tam pojechac! Gwarantuję że nikt nie będzie żalowal, a atmosfera i dobra zabawa podczas tego wyjazdu zapadnie na dlugo w naszej pamięci;)
W ogóle się nie zastanawiajcie, od razu namawiajcie znajomych, udowodnimy że potrafimy się organizować nie tylko na wyjazdy do Pily, ale też do najdalszych obszarów.

Najkorzystniejsza opcja wyjazdu, jaką znalazlem wygląda tak:

wyjazd: 21.05.2011, godz. 7.42 z Dworca Glównego w Poznaniu. O 13.35 jesteśmy w Bialymstoku
powrót: 22.05.2011, godz. 19.41 z Bialegostoku, o 2.34 jesteśmy w Poznaniu. Z Poznania będzie trzeba zorganizować powrót, ale to już nie będzie wielki problem;)
nocleg w hostelu/schronisku mlodzieżowym, nie przekraczając ceny 20-30zl
jedzenie we wlasnym zakresie

bilet normalny na pociąg kosztuje 61zl, bilet na mecze 8zl (ulgowy) i 15zl (normalny), wobec tego cena przejazdów i noclegu i biletow wynosi:
- dla uczniów ok 120zl
- dla studentów ok 100zl
- normalny ok 180zl

Ceny nie są wysokie jak na weekend pelen dobrej zabawy po drugiej stronie Polski. Dlatego piszcie kto chętny. Tradycyjnie zgloszenia na privie, mail: mlecki@wp.pl, tel: 724 735 272
michas

Postprzez slawcio » Śr maja 11, 2011 8:49 pm

szkoda,że mam zaliczenia w tym terminie i nie mogę ich opuścić :( chętnie bym się pisał na ten wyjazd.
slawcio

Postprzez kris » Pt maja 20, 2011 7:28 pm

W weekend siedze na uczelnie, ale w niedziele planuje sie urwac, stad pytanie co z wyjazdem - czy jedzie jakas ekipa, czy koszty wyjazdu (transportu) cos sie zmienily?

A i czy w sobote (pierwszy mecz) ktos z Was moze pisac mniej-wiecej na biezaco wynik (chycby co polowe setu)? :)
--
kris
kris

Postprzez kris » Pt maja 20, 2011 9:53 pm

Juz ogarnalem temat jazdy. Cala podroz mozna zalatwic PKP - TLK, czyli polecam bilet Podroznika
http://www.intercity.pl/index.php?page= ... mn_id=1388

Cena Biletu Podróżnika jest zryczałtowana (czyli niezależna od odległości) i wynosi:
- w klasie 2 - 69 zł,
- w klasie 1 - 99 zł.

Na ten bilet akurat nie ma ulg. Czyli TLK w obie strony mozna pojechac za 69 zł.

PS: studenty do 26 roku życia swojego jadą w obie strony za ok. 60 zł, a niestudenty (uczniowie) lub starsze studenty to IMHO najlepszy bedzie ww. bilet podroznika za 69 zł.
--
kris
kris

Postprzez kris » N maja 22, 2011 12:52 am

Zdaje sie, ze jest to jedyna tak dobra relacja z meczu - zdobyte punkty: http://web1.sportowefakty.pl/siatka/rel ... elacja.htm

Info o setach bylo tez na fejsbuku AZS Bialystok (http://www.facebook.com/pages/AZS-Bia%C ... 0645094054).
Wobec powyzszego nie bede juz wspominal, ze cos zarzucono na http://murowana.blip.pl/ :)

Kilka artykulow o barazach z AZS do poczytania na: http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/d ... a-goslina/

PS: brawa dla tej szóstki kibiców, że zacytuję serwis PLK "Brawa dla Murowanej za doping, a dla klubu kibica AZS Białystok wielka kompromitacja. zero dopingu."
--
kris
kris

Postprzez rav » N maja 22, 2011 12:07 pm

Chociaż pod jednym względem mieliśmy przewagę ;D Oby dzisiaj dziewczyny powalczyły.
Niestety nie mogłem pojechać, ale w środę nie ma zmiłuj! Pełna petarda ;D
rav

Postprzez kris » Pn maja 23, 2011 10:14 pm

Na środę:
Ten mecz musimy wygrać,
wygramy, wygramy, wygramy!

Do Białegostoku pojechało sześcioro kibiców, w tym dwie dziewczyny. Dwa dni, ponad 1000 (tysiąc) kilometrów w podróży pociągami, powrót do MG o 3 w nocy.

Sala extraklasowego AZS Białystok to hala sportowa szkoły podstawowej, poza centrum miasta. Wyposażenie hali i trybuny jak na tę klasę rozgrywek nie powalają. IMHO widownia i ilość kibiców mniejsza niż u nas na Mściszewskiej. Dodatkowo, co mnie dobiło, hala jest ciemna, ze słabiuśkim oświetleniem. U nas sztuczne oświetlenie decyduje o wszystkim (rolety są zasłaniane), tak więc naszej hali nie mamy się co wstydzić i spokojnie możemy myśleć o rozgrywaniu meczów Plus Ligi Kobiet w Murowanej Goślinie. Musimy poprawić kilka szczegółów (największy z nich to porządny, duży parking), ale jest to do ogarnięcia.

Doping naszych kibiców był niezły, bardzo dobrze słyszalny (dodatkowo mieliśmy bęben). Doceniono to w niezależnych relacjach z obu meczów.

Do dobrej słyszalności w całej hali przyczynili się kibice gospodarzy, którzy ograniczali się do klaskania co jakiś czas i skandowania zagrywających dziewczyn z AZS. "Klub kibica" w Białymstoku (w cudzysłowiu, bo czegoś takiego tak na prawdę tam nie ma) stawił się w liczbie dwóch osób - bębniarki i bębniarza, ale to już nie nasz problem :-)
Przy zaimprowizowanej kasie można było kupić gadżety klubu (szale, misie, kalendarz i inne). Z kolei obsługa mediów lepsza jest u nas.

Na boisku co się działo - wiecie już z relacji. Wygranie w niedzielę drugiego seta i wyrównana punktowa walka w pozostałych daje nadzieję na dobre mecze :-) u nas.

Ludzie w Białymstoku życzliwi (sorry, ale o takiej napince jak ochrona w Pile nikt nawet nie myślał), widocznie siatkówka nie wywołuje takich emocji jak piłka nożna. Na koniec spotkań wzajemne podziękowania od siatkarek i od kibiców obu drużyn.
Podziękowania od naszych kibiców także dla służb mundurowych.

Samo miasto dzięki niedawnym remontom i rewitalizacji ma bardzo ładne centrum, jeśli ktoś z Was będzie miał okazję tam być, polecam spacer do historycznego śródmieścia. Pociągiem z MG to tylko 514 km w jedną stronę :-)

Mam nadzieję, że nasi kibice uzupełnią moje wypociny, tak by nikt już nie miał wątpliwości, że kibicowanie Swojej Drużynie nie ma nic wspólnego z odległościami do przebycia lub trudami podróży. Wystarczy chcieć.

PS: rav, ja też nie mogłem jechać i dlatego... pojechałem. Noł ofens of koz :-)
PS2: zdjęcia będą, ale najpierw muszę się wyspać.
--
kris
kris

Postprzez jom » Wt maja 24, 2011 11:37 am

Wyjazd udany, trochę wyniki nie dojechały.
Na koncercie Roberta M szału nie było.
Pełna mobilizacja przed jutrem! Trzeba pokazać, że komuś na tej hali się chce!
jom

Postprzez michas » Wt maja 24, 2011 11:14 pm

Kris wyczerpał temat;)
Potwierdzę to co większość która była np w Pile już wie: wyjazdy to jest zupełnie inny klimat i naprawdę warto to przeżyć;)
W przyszłym sezonie na bank będziemy starać się ogarnąć trochę wiecej tych wyjazdów bo warto.
Bo podróż pociągiem, spanie w barakach u Biaorusinów (mając głośnych Rumunów za sąsiadów), koncert Roberta M, jazda lodówą na sygnale, a przede wszystkim mecze na obcych trybunach to są sprawy których sie nie zapomina;)

także następnym razem nie ma że nie pasuje i robimy megaa wyjazdy!

W Białymstoku było nas 6 osób, szału nie ma wiadomo. Ale gwarantuję, że gdyby pojechało nas 20, nie mówiąc już o 40-50, to po prostu roznieślibyśmy tę halę. Serio.
michas

Następna strona

Powrót do Kibice