Manager PlusLigi Kobiet

Kwestie kibicowskie

Manager PlusLigi Kobiet

Postprzez Chaos » Pn cze 20, 2011 7:29 pm

Jako, że nie odnalazłem u Was takiego działu jak off-topic, to podzielę się z wami fajną zabawą tutaj (mam nadzieję, że mój temat nie zostanie usunięty ;) )

Zapraszam do Managera PlusLigi Kobiet!

Jest to niepowtarzalna szansa poprowadzenia swoim zespołem w rozgrywkach PlusLigi Kobiet. Będzie to bardzo miłe spędzenie czasu połączone ze zdrową rywalizacją fair-play.

Gra polega na prowadzeniu swoją drużyną w rozgrywkach PlusLigi Kobiet oraz w europejskich pucharach. Zarządza się finansami, wystawia skład na mecze, ustala taktyki i udziela się wywiadów na konferencjach prasowych. Można również oczywiście kupować i sprzedawać swoje zawodniczki, jak i wypożyczać i wymieniać siatkarkami z innymi trenerami. Oprócz tego jest wiele zabaw w off-topicu dla bardzo wciągniętych w grę.

Serdecznie zapraszam do zajrzenia i zapisania się do gry

http://plusligakobietmanager.jun.pl/

Gra oczywiście jest w 100% darmowa!

Pozdrawiam kibiców z Murowanej Gośliny ;)
Chaos

Re: Manager PlusLigi Kobiet

Postprzez matm2 » Pn cze 20, 2011 9:28 pm

Pewno i gra fajna, ale samo zalogowanie w celu jej ściągnięcia to totalna porażka. !! . Uwierzytelnienie albo jest mało wyraźne, albo za duża spacja itp. A najgorsze jest to, że jak trafi się hasło oddzielone tylko jedną spacją i dobrze je wpisze pokazuje mi się błąd, iż źle jest wpisane... Moderatorzy tegoż forum powinni to zmienić!
matm2

Postprzez Chaos » Wt cze 21, 2011 8:04 am

Słucham? Jakiego ściągnięcia?

To jest gra INTERNETOWA! Więc wszystko odbywa się w sieci ;)
Nie ma tam żadnego download-u czy innych rzeczy.

W tego managera gra się online, tylko i wyłącznie i nie trzeba nic pobierać ;)

Więc zapraszam serdecznie ;)

PS Podaj mi swoje gg na pw to Ci pomogę z rejestracją jeśli masz problemy ;) (jak coś wystarczy jedna mała spacja i nikt wcześniej nie miał kłopotów z rejestracją)
Chaos

Postprzez matm2 » N sie 07, 2011 6:00 pm

I co panie Chaosie. Zwróciłem się z prośbą o pomoc i co... nic... ;/
matm2

Powrót do Kibice