Gala Siatkówki

Kwestie kibicowskie

Gala Siatkówki

Postprzez MrNoolan » So kwi 17, 2010 10:58 pm

GALA SIATKÓWKI – 25 kwietnia 2010

godz. 12.00 – mecz kadetki UKS „Zielone Wzgórza” – III Liga „A” UKS „Zielone Wzgórza”
godz. 13.00 – mecz kadeci UKS „Zielone Wzgórza” – III Liga „B” UKS „Zielone Wzgórza”
godz. 14.00 – podpisanie listu intencyjnego w sprawie siatkówki w Aglomeracji Poznańskiej pomiędzy Prezydentem Poznania a Burmistrzem Murowanej Gośliny
godz. 14.10 – wręczenie nagród w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcie z udziałem zawodniczek i zawodników UKS „Zielone Wzgórza”
godz. 14.20 – prezentacja zespołu KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina, sponsorów oraz zarządu Klubu
godz. 14.35 – mecz VIP-ów (sponsorzy, samorządowcy Poznania i Murowanej Gośliny) – KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina
godz. 15.30 – wręczenie pucharu za awans do I Ligi Piłki Siatkowej Kobiet przez Prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego drużynie KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina

Ma sie rozumieć, że pojawimy się na trybunach i podziękujemy dziewczynom za sezon? Fajnie byłoby rzucić zawodniczkom i działaczom jakimś błyskotliwym hasłem haczącym o I ligę! ;)
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: Gala Siatkówki

Postprzez kris » N kwi 18, 2010 1:40 am

sorry za Czestochowe, ale tak mnie naszlo w tey sekundzie:
Murowana jest szczesliwa, bo gra tutaj I liga.
--
kris
kris

Postprzez rav » N kwi 18, 2010 10:08 am

albo: Awans już mamy, na ekstraklasę czekamy! ;p
rav

Postprzez MrNoolan » N kwi 18, 2010 2:38 pm

Opcja z ekstraklasą jest boska! [; Jestem jak najbardziej za!
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez MrNoolan » Śr kwi 21, 2010 10:27 am

Wpadło mi dzisiaj pewne hasło, które można rozwinąć i wykorzystać w przyszłości :)

Od kołyski aż po grób, małe miasto, wielki klub! :)
MrNoolan
Site Admin

Postprzez michas » Śr kwi 21, 2010 10:06 pm

według mnie to hasło jest mega dobre i to nie tylko do wykorzystania jeden raz, ale jakoś szerzej
michas

Postprzez MrNoolan » Śr kwi 21, 2010 10:11 pm

Hasło na pierwszą sektorówkę naszego klubu kibica? :D

Mielibyśmy więc parę wejść na sobotę :)

Od kołyski aż po grób, małe miasto, wielki klub!
Awans już mamy, na ekstraklasę czekamy!
MrNoolan
Site Admin

Postprzez michas » Śr kwi 21, 2010 10:20 pm

na sektorówkę idealnie!
we wrześniu mocniej pomyślimy nad tym;)
michas

Postprzez rav » Cz kwi 22, 2010 8:26 pm

Co do sektorówki - ktoś z nas potrafiłby coś takiego wykonać?
rav

Postprzez MrNoolan » Cz kwi 22, 2010 8:44 pm

Nie będzie większego problemu ze zrobieniem sektorówki. Materiał mogę osobiście załatwić bez problemu. Dogadamy jakie wymiary szmaty mają być, w jakim kolorze i się kupi za małe hajsy :) Spray'e najtańsze, bo nic specjalnego nie jest nam potrzebne. Uszykuje się szablon i wiem kto może nam pomóc wykonać coś takiego :)
MrNoolan
Site Admin

Następna strona

Powrót do Kibice