turniej towarzyski

Kwestie kibicowskie

turniej towarzyski

Postprzez rav » Wt sie 30, 2011 1:37 am

Lato powoli się kończy co oznacza dla nas, że sezon wkrótce się zacznie. Nie wiem jak u Was ale mnie już nosi i nie mogę się doczekać kiedy znowu poczuję atmosferę meczów KS-u;)
Już 9 i 10 września odbędzie się w Murowanej turniej towarzyski z udziałem silnych ekip w tym Piły :] oczywiście zorganizujemy doping i wypadaloby żeby była petarda:) zorganizujmy jak najwięcej ludzi żeby pokazac dziewczynom ze jesteśmy z nimi juz od pierwszego meczu! Przybądźmy licznie na mecz otwarcia Ks Murowana Goslina-PTPS
Pila 9 września w piątek, mam nadzieje że spotkamy się w licznym gronie :D Do zobaczenia ;)
rav

Re: turniej towarzyski

Postprzez rav » Wt wrz 06, 2011 12:26 am

Przypominam, ze nie przychodzimy na ostatnia chwile. Przyjdzmy przynajmniej 15 minut przed meczem ;)
rav

Postprzez slawcio » Śr wrz 07, 2011 2:07 pm

Informuję, iż na turnieju będzie możliwość zapisanie się do Klubu Kibica KS Murowana Goślina oraz na organizowany wyjazd do Aleksandrowa Łódzkiego.
slawcio

Postprzez rav » Pt wrz 09, 2011 6:07 pm

Niby to tylko sparing, ale zwycięstwo zawsze cieszy, szczególnie z Piłą ;)
rav

Postprzez Killer :D » So wrz 10, 2011 7:28 pm

Puchar jest nasz! :D Szykujcie gardła na Aleksandrów ;)
Killer :D

Postprzez maciejturek.pl » Wt wrz 13, 2011 11:57 am

toposanka daj maila a PW to Ci coś wyślę. A zdjęcia z zaczynającego się sezonu oczywiście w mojej galerii http://www.maciejturek.pl

Niestety (a może stety) na stronie klubu póki co nic nie będzie (?) bo zarząd nie jest zainteresowany współpracą - "lepszy nic niz rydz" ? :lol: :lol: Tej polityki nie jestem w stanie zrozumieć.

Ps. Wie ktoś kiedy rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego z poprzedniego sezonu?
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez michas » Wt wrz 13, 2011 1:49 pm

Nie wiem. Na stronie głównej klubu wejdź w -> o klubie-> zarząd klubu. Tam masz telefon do prezesa i wiceprezesa. Oni zapewne będą bardziej zorientowani niż my - użytkownicy forum.
michas

Postprzez maciejturek.pl » Wt wrz 13, 2011 7:01 pm

michas napisał(a):Nie wiem. Na stronie głównej klubu wejdź w -> o klubie-> zarząd klubu. Tam masz telefon do prezesa i wiceprezesa. Oni zapewne będą bardziej zorientowani niż my - użytkownicy forum.

całkiem możliwe - choć do dziś nie dostałem informacji, że moje zgłoszenie zostało przyjęte do konkursu. Czekam.

Co do treści zawieranych na oficjalnej stronie Klubu to są tak wiarygodne jak informacja o trenerze :lol:
MACIEJTUREK.PL
Twój fotograf
maciejturek.pl

Postprzez rav » Wt wrz 13, 2011 7:40 pm

A co jest w tej informacji nie tak? No i co jest niewiarygodne?
rav

Postprzez Killer :D » Wt wrz 13, 2011 9:06 pm

A temu się znowu coś nie podoba... Maciuś jak Ci się coś tu jest nie po Twojej myśli to sobie z Piłą pogadaj, kiedyś chwaliłeś się jacy to oni byli mili dla Ciebie, może tam znajdziesz sponsora i to im pykaj foteczki skoro coś Ci tu nie pasi ;) tyle z mojej strony ;)
Killer :D

Następna strona

Powrót do Kibice