Akcja informacyjna

Kwestie kibicowskie

Akcja informacyjna

Postprzez MrNoolan » Cz kwi 22, 2010 9:11 pm

Jakiś czas temu na forum pojawił się wątek akcji informacyjnej, ulotkowej w związku z naszym forum, klubem kibica i działalnością naszej małej społeczności na płaszczyźnie kibocowskiej przy KS Piecobiogaz Murowana Goślina. Wychodzę więc z propozycją ogarnięcia "pierwszej fali" ulotek, plakatów w naszym mieście. "Druga fala" zaplanowana byłaby na przełom sierpnia i września 2010, tuż przed rozpoczęciem sezonu. Moglibyśmy również tuż przed ewentualnymi meczami sparingowymi, ale również już I-ligowymi rozdać wchodzącym trochę ulotek.

Myślę, że można byłoby wrzucić na kartki formatu a4 pewną informacje i na ksero za 10gr od strony to odbic ze 300 razy i obwiesić słupy informacyjne + wszelakie dostępne miejsca, bez łamania prawa i narażania się na jakiekolwiek mandaty ze strony policji czy straży miejskiej. Kultura - podstawa! :) Działamy z głową, myślimy zanim przykleimy cokolwiek!

Treść ulotki/plakatu, którą proponuję i której projekt mogę przygotować to:

Klub Kibica KS PIECOBIOGAZ Murowana Goślina
Od kołyski aż po grób, małe miasto, wielki klub!
I Ty możesz tworzyć doping na meczach Piecobiogazu!
Kibicuj! Dyskutuj!
http://www.forum.ks.murowana-goslina.net
OFICJALNE FORUM DYSKUSYJNE KIBICÓW!
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Re: Akcja informacyjna

Postprzez Silver » Pt kwi 23, 2010 9:26 am

Jeśli chcecie takie zaproszenie możemy zamieścić na stronie klubu.
Silver

Postprzez Jakub Kucharzewski » N kwi 25, 2010 6:13 pm

To moze wystarczylo forum zrobic w ramach Murowanej Gosliny ... wtedy gwarantuje banner na stronie glownej ... co Wy na to ? ;)
Jakub Kucharzewski

Postprzez MrNoolan » N kwi 25, 2010 8:02 pm

Nie Panie Jakubie, nie wystarczyło zrobić forum w ramach strony/serwera Urzędu Miasta i Gminy MG, które to Pan administruje. Banner na stronie głównej niczego nie załatwia, ani też nie stanowi choćby cząstkowego argumentu "za". Myślę, że nie trzeba tłumaczyć dlaczego i w związku z czym. Każdy aktywny, a przede wszystkim zarejestrowany kibic na tym forum to rozumie i popiera aktualny "układ" z klubem.

Proszę nie tworzyć też OT. Nie tej kwestii dotyczy temat.

Pozdrawiam
"Podeszwy stoją twardo, ale limitem jest niebo. Jak jesteś stewardessą to pozdrów naszego ego tam.."
MrNoolan
Site Admin

Postprzez Silver » N kwi 25, 2010 8:15 pm

A ja się założę, że jeśli się postaramy to na stronie gminy taki baner znajdzie się bez tworzenia działu na forum gminnym...;)
Silver

Postprzez Jakub Kucharzewski » Pn kwi 26, 2010 8:00 am

MrNoolan napisał(a):Nie Panie Jakubie, nie wystarczyło zrobić forum w ramach strony/serwera Urzędu Miasta i Gminy MG, które to Pan administruje. Banner na stronie głównej niczego nie załatwia, ani też nie stanowi choćby cząstkowego argumentu "za". Myślę, że nie trzeba tłumaczyć dlaczego i w związku z czym. Każdy aktywny, a przede wszystkim zarejestrowany kibic na tym forum to rozumie i popiera aktualny "układ" z klubem.

Proszę nie tworzyć też OT. Nie tej kwestii dotyczy temat.

Pozdrawiam

Mniej nerwowo i bedzie dobrze. Nie pisalem ze juz, ze trzeba i tak bedzie lepiej ...

Silver: link tak, banner nie bo juz nie ma miejsca. A za chwile wszyscy beda chcieli ;)
Jakub Kucharzewski

Powrót do Kibice